Statusy darowizn od zakupów online

Każda darowizna od zakupów online przechodzi przez proces, który rozpoczyna się od zarejestrowania darowizny w systemie FaniMani (na koncie użytkownika i organizacji) poprzez potwierdzenie i rozliczenie FaniMani ze sklepem/sewisem internetowym, aż do jej wypłaty na konto bankowe organizacji. Na każdym etapie darowizna ma określony status, który wyjaśniamy poniżej oraz na 2 minutowym filmie.

Darowizna pojawia się na koncie użytkownika/organizacji w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. 95% z nich w ciągu 2 dni od zakupów. Jeśli minęło 7 dni od zakupów, a nie widzisz darowizny na swoim koncie wyślij nam zgłoszenie.

Oczekująca

Czekamy na potwierdzenie transakcji i minięcie okresu zwrotów/anulowania.

Zarejestrowaliśmy Twoją transakcję. Czekamy aż minie ustawowy oraz wskazany przez sklepy online okres zwrotów (od 14 do 100 dni w zależności od polityki sklepu online) lub czas na potwierdzenie transakcji (np. rezerwacje hoteli, usługi elektroniczne, subskrypcje). Jeśli nie widzisz kwoty darowizny od zakupów online lub wynosi 0 zł – poczekaj na aktualizację kwoty (do 30 dni).

Zaproszenie przyjęte

Osoba skorzystała z linku Zaproszenia i zarejestrowała się.

Czekamy aż osoba zaproszona zrobi zakupy z FaniMani za min. 100 zł. Ma na to 365 dni od rejestracji. Darowizna zmieni status na Gotowa do wypłaty gdy darowizny od zakupów (za min 100zł) zaproszonego znajomego zmienią swój status na Gotowe do wypłaty. Szczegóły akcji tutaj.

Potwierdzona

Transakcja potwierdzona przez sklep online. Czekamy na płatność.

Sklepy czy serwisy internetowe dokonują rozliczenia z FaniMani w terminie od 30 do 90 dni.

Gotowa do wypłaty

FaniMani dokonało rozliczenia ze sklepem/serwisem. Czekamy na koniec kwartału, weryfikację danych organizacji i zebranie sumy minimalnej 100 zł w darowiznach “Gotowych do wypłaty”.
FaniMani dokonało rozliczenia ze sklepem/serwisem. Darowizna zostanie przekazana na konto organizacji przy najbliższych wypłatach. Wypłaty do organizacji realizujemy po zakończeniu każdego kwartału, gdy organizacja ma zebrane min. 100 zł (jeśli nie ma zebranej takiej kwoty – wypłata przechodzi na kolejny kwartał) oraz potwierdzony numer rachunku bankowego.

Zaplanowana wypłata do…

Darowizna skierowana do wypłaty.

Jesteśmy w okresie wypłat – przygotowujemy i realizujemy przelewy bankowe do organizacji. Terminy wypłat:

  • 1 kwartał: od 1 stycznia do 31 marca (wypłacane najpóźniej do końca maja)
  • 2 kwartał: od 1 kwietnia do 30 czerwca (wypłacane najpóźniej do końca sierpnia)
  • 3 kwartał: od 1 lipca do 30 września (wypłacane najpóźniej do końca listopada)
  • 4 kwartał: od 1 października do 31 grudnia (wypłacane najpóźniej do końca lutego)

Wypłacona

Darowizna od zakupów online wypłacona na konto bankowe organizacji 🙂

Anulowana

Darowizna została anulowana z powodu zwrotu produktu/usługi, niespełnienia warunków sklepu internetowego lub nieprawidłowego korzystania z FaniMani.

Jeśli dokonasz zwrotu produktu albo anulowania zamówienia / rezerwacji darowizna zostanie anulowana. Anulowanie może nastąpić również w przypadku niespełniania warunków partnera np. kategorie produktów wyłączone z programu, kody rabatowe z innych stron niż fanimani.pl. Szczegółowe warunki znajdziesz na stronie partnera. Darowizna może również zostać anulowana jeśli pomiędzy Aktywacją darowizny, a zakupem nastąpiło ponowne przejście do sklepu z innego linka/reklamy. Więcej informacji tutaj.

Inne w kategorii FaniMani.pl 🛍 darowizny od zakupów online:

Inne w kategorii Pierwsze kroki:

Inne w kategorii Dla użytkownika:

Inne w kategorii Darowizny - statusy, kwoty, wypłata: