Statusy darowizn od zakupów online

Każda darowizna od zakupów online przechodzi przez proces, który rozpoczyna się od zarejestrowania darowizny w systemie FaniMani (na koncie użytkownika i organizacji) poprzez potwierdzenie i opłacenie darowizny przez sklepy internetowe, aż do jej wypłaty na konto bankowe organizacji. Na każdym etapie darowizna ma określony status, który wyjaśniamy poniżej oraz na 2 minutowym filmie.

Darowizna od zakupów online pojawia się na koncie użytkownika/organizacji w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. 95% z nich w ciągu 2 dni od zakupów. Jeśli minęło 7 dni od zakupów, a nie widzisz darowizny na swoim koncie wyślij nam zgłoszenie.

Oczekująca

Czekamy na potwierdzenie transakcji i minięcie okresu zwrotów/anulowania.

Zarejestrowaliśmy Twoją transakcję. Czekamy aż minie ustawowy oraz wskazany przez sklepy online okres zwrotów (od 14 do 100 dni w zależności od polityki sklepu online) lub czas na potwierdzenie transakcji (np. rezerwacje hoteli, usługi elektroniczne, subskrypcje). Jeśli nie widzisz kwoty darowizny od zakupów online lub wynosi 0 zł – poczekaj na aktualizację kwoty (do 30 dni).

Zaproszenie przyjęte

Osoba skorzystała z linku Zaproszenia i zarejestrowała się.

Osoba skorzystała z linku Zaproszenia i zarejestrowała się. Czekamy aż osoba zaproszona zrobi zakupy z FaniMani za min. 100 zł. Ma na to 365 dni od rejestracji. Szczegóły akcji tutaj.

Potwierdzona

Darowizna potwierdzona przez sklep online. Czekamy na płatność.

Sklepy internetowe (partnerzy) realizują przelewy zbiorcze i w zależności od partnera może to potrwać od 30 do 90 dni.

Gotowa do wypłaty

Darowizna opłacona przez sklep online. Czekamy na koniec kwartału, weryfikację danych organizacji i zebranie sumy minimalnej 100 zł w darowiznach “Gotowych do wypłaty”.

Darowizna została opłacona przez sklep internetowy i zostanie przekazana na konto organizacji przy najbliższych wypłatach. Wypłaty do organizacji realizujemy po zakończeniu każdego kwartału, gdy organizacja ma zebrane min. 100 zł (jeśli nie ma zebranej takiej kwoty – wypłata przechodzi na kolejny kwartał) oraz potwierdzony numer rachunku bankowego.

Zaplanowana wypłata do…

Darowizna skierowana do wypłaty.

Jesteśmy w okresie wypłat – przygotowujemy i realizujemy przelewy bankowe do organizacji. Terminy wypłat:

  • 1 kwartał: od 1 stycznia do 31 marca (wypłacane najpóźniej do końca maja)
  • 2 kwartał: od 1 kwietnia do 30 czerwca (wypłacane najpóźniej do końca sierpnia)
  • 3 kwartał: od 1 lipca do 30 września (wypłacane najpóźniej do końca listopada)
  • 4 kwartał: od 1 października do 31 grudnia (wypłacane najpóźniej do końca lutego)

Wypłacona

Darowizna od zakupów online wypłacona na konto bankowe organizacji 🙂

Anulowana

Darowizna została anulowana z powodu zwrotu produktu/usługi, niespełnienia warunków sklepu internetowego lub nieprawidłowego korzystania z FaniMani.

Jeśli dokonasz zwrotu produktu albo anulowania zamówienia / rezerwacji darowizna zostanie anulowana. Anulowanie może nastąpić również w przypadku niespełniania warunków partnera np. kategorie produktów wyłączone z programu, kody rabatowe z innych stron niż fanimani.pl. Szczegółowe warunki znajdziesz na stronie partnera. Darowizna może również zostać anulowana jeśli pomiędzy Aktywacją darowizny, a zakupem nastąpiło ponowne przejście do sklepu z innego linka/reklamy. Więcej informacji tutaj.

Inne w kategorii Pierwsze kroki:

Inne w kategorii FaniMani.pl 🛍 darowizny od zakupów online:

Inne w kategorii Dla użytkownika:

Inne w kategorii Darowizny - statusy, kwoty, wypłata: