Przed zakupami

Czy korzystając z FaniMani dopłacam do zakupów?

Nie! I to jest właśnie cudowne. Płacisz tyle, ile zwykle, a część pieniędzy trafi do wybranej przez Ciebie organizacji społecznej.

Czy za każdym razem (przed każdymi zakupami) muszę kliknąć Aktywuj darowiznę / Przejdź do sklepu i pomagaj?

Tak, jest to niezbędne, aby darowizna została naliczona. Jeśli nie aktywujesz darowizny, a zrobisz zakupy, to nie ma możliwości naliczenia darowizny. 

Po aktywacji darowizny pozostań na stronie sklepu/serwisu do momentu zakończenia zakupów (ostatnie kliknięcie do sklepu musi pochodzić z FaniMani.pl, Przypominajki albo Aplikacji Mobilnej FaniMani).

Co się dzieje, gdy klikam Aktywuj Darowiznę / Przejdź do sklepu i pomagaj? 

Gdy klikniesz ten przycisk w Przypominajce / Aplikacji Mobilnej, w systemie FaniMani jest zapisywana informacja o Twoim kliknięciu (identyfikator), a następnie wraz z Twoim przejściem – przekazywana do partnera. Gdy zrobisz zakupy ta informacja (identyfikator) wróci od partnerów do FaniMani i dzięki niej będziemy mogli przypisać darowizną do Twojego konta oraz organizacji, którą wspierasz.

Jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock, uBlock, Ghostery, blokowanie reklam, ochrona prywatności itp. – zobacz, jak przygotować swoją przeglądarkę do pomagania.

Następny: W trakcie zakupów

Inne w kategorii Pierwsze kroki: