Jak zbierać więcej pieniędzy z FaniMani.pl?


Im więcej osób wie o FaniMani i robi zakupy wskazując Waszą organizację, tym więcej środków uzbieracie. Koniecznie poinformuj ludzi o tym, że potrzebujecie ich wsparcia! Ułatwią Ci to podpowiedzi i bezpłatne materiały, które możesz tutaj pobrać.

Cytaty

Materiały na kwiecień

Materiały na kwiecień Okazje do wspierania Was w tym miesiącu to między innymi Święta i prezenty, nadchodzący długi weekend - majówka. Jak co miesiąc promuj Przypominajkę, bo dzięki niej każda osoba wspierająca nie zapomni, aby pomóc Wam podczas zakupów. Warto również promować okazje FaniMani dzięki którym użytkownicy pomagają Wam i oszczędzają.

Akcja Podaruj złotówkę

Akcja Podaruj złotówkę Na stronie fanimani.pl/podaruj1zl każdy użytkownik może podarować Wam bezpłatnie 1zł. Wystarczy, że założy konto użytkownika i zainstaluje Przypominajkę.

Facebook & Twitter (posty)

Facebook & Twitter (posty)

Emaile i Newslettery

Emaile i Newslettery Pobierz gotowe treści emaili i newsletterów, które przekażesz swoim sympatykom. Dzięki temu jeszcze skuteczniej zwiększysz liczbę darowizn dla swojej organizacji!

Banery, grafiki, www

Banery, grafiki, www Korzystaj z potencjału Waszej strony www. Pobieraj bannery i gotowe materiały graficzne do osadzania na stronie Waszej organizacji. Niech każdy kto Was odwiedzi dowie się o nowym sposobie wpierania Waszej organizacji.

Materiały do wydrukowania

Materiały do wydrukowania Pobieraj udostępniane tu ulotki, plakaty oraz inne materiały i korzystaj z nich, by informować o tym, że Wasza organizacja działa z FaniMani.

Logo FaniMani.pl

Logo FaniMani.pl Do Twojej dyspozycji, w różnych wersjach i formatach oddajemy logo FanMani.pl Możesz użyć go na swoich materiałach wraz z informacją "Wiele okazji... do pomagania!"

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj do sekcji Jak to działa? albo skontaktuj się z nami – wyślij e-mail na info@fanimani.pl