Jak zbierać więcej pieniędzy z FaniMani.pl?


Im więcej osób wie o FaniMani i robi zakupy wskazując Waszą organizację, tym więcej środków uzbieracie. Koniecznie poinformuj ludzi o tym, że potrzebujecie ich wsparcia! Ułatwią Ci to podpowiedzi i bezpłatne materiały, które możesz tutaj pobrać.

Materiały na styczeń

Materiały na styczeń Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję materiałów graficznych, dzięki którym możecie w atrakcyjny sposób zachęcać Waszych sympatyków do wspierania Was przy okazji zakupów online. Wśród nowości są m.in. cytaty, które cieszą się dużą popularnością na FB! Korzystajcie i zbierajcie więcej :)

Promocja rozszerzenia do przeglądarek

Promocja rozszerzenia do przeglądarek Przypominajka, to specjalna wtyczka do przeglądarki, która przypomina o tym aby Was wspierać przy okazji zakupów w sklepie będącym partnerem FaniMani.pl Zachęcaj swoich sympatyków aby pobierali Przypominajkę i już nigdy nie ominęli okazji, by Was wesprzeć!

Materiały z Waszym logotypem

Materiały z Waszym logotypem Wygeneruj grafiki z Waszym logotypem i zachęcaj do regularnego wspierania Was przy okazji zakupów w internecie.

Facebook

Facebook Korzystaj z gotowych treści i grafik do osadzenia na fanpage'u, na stronie wydarzenia lub w grupie organizacji na Facebooku. Dodaj w tle zdjęcie z informacją, że zbieracie z Fanimani.pl i zachęć osoby ze swojego otoczenia do robienia DOBRYCH zakupów. Im więcej kanałów dotarcia do Wspierających wykorzystasz tym więcej pieniędzy zbierzesz!

Twitter

Twitter Korzystaj z gotowych tweetów i dziel się z ćwierkającą społecznością informacjami o FaniMani.pl!

Banery, grafiki, www

Banery, grafiki, www Korzystaj z potencjału Waszej strony www. Pobieraj bannery i gotowe materiały graficzne do osadzania na stronie Waszej organizacji. Niech każdy kto Was odwiedzi dowie się o nowym sposobie wpierania Waszej organizacji.

Materiały do wydrukowania

Materiały do wydrukowania Pobieraj udostępniane tu ulotki, plakaty oraz inne materiały i korzystaj z nich, by informować o tym, że Wasza organizacja działa z FaniMani.

Logo FaniMani.pl

Logo FaniMani.pl Na swoich materiałach możesz dodać logo FaniMani wraz z informacją np. "Wspieraj nas za darmo na FaniMani.pl"

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj do sekcji Jak to działa? albo skontaktuj się z nami – wyślij e-mail na info@fanimani.pl