Jak zbierać więcej pieniędzy z FaniMani.pl?


Im więcej osób wie o FaniMani i robi zakupy wskazując Waszą organizację, tym więcej środków uzbieracie. Koniecznie poinformuj ludzi o tym, że potrzebujecie ich wsparcia! Ułatwią Ci to podpowiedzi i bezpłatne materiały, które możesz tutaj pobrać.

Akcja Alibi

Akcja Alibi Kochasz zakupy? Wiemy, że nie zawsze są one przemyślane. Wiemy, że kupujesz często pod wpływem impulsu. Potrzebujesz ALIBI? Mamy je dla Ciebie! Zrób zakupy w jednym z ponad 800 sklepów internetowych i pomagaj przy okazji. https://fanimani.pl/blog/cos-mi-sie-od-zycia-nalezy-czyli-zakupowe-przyjemnosci-polakow/

Materiały na luty

Materiały na luty Luty to czas zakupów karnawałowych, wybierania prezentów z okazji zbliżającego się dnia kobiet i dnia...mężczyzn! Luty to też dobry moment, żeby zacząć myśleć o...wakacjach:) Korzystajcie i zbierajcie przy okazji zakupów! :)

Akcja Podaruj złotówkę

Akcja Podaruj złotówkę Każdy wspierający, które założy konto użytkownika i zainstaluje Przypominajkę – podaruje Wam w ten sposób złotówkę. Na profilu Waszej organizacji znajduje się przycisk „Podaruj nam złotówkę”, który poprowadzi użytkownika przez proces (przycisk ten jest niewidoczny jeśli ktoś już tę złotówkę Wam podarował).

Facebook & Twitter (posty)

Facebook & Twitter (posty)

Emaile i Newslettery

Emaile i Newslettery Pobierz gotowe treści emaili i newsletterów, które przekażesz swoim sympatykom. Dzięki temu jeszcze skuteczniej zwiększysz liczbę darowizn dla swojej organizacji!

Banery, grafiki, www

Banery, grafiki, www Korzystaj z potencjału Waszej strony www. Pobieraj bannery i gotowe materiały graficzne do osadzania na stronie Waszej organizacji. Niech każdy kto Was odwiedzi dowie się o nowym sposobie wpierania Waszej organizacji.

Materiały do wydrukowania

Materiały do wydrukowania Pobieraj udostępniane tu ulotki, plakaty oraz inne materiały i korzystaj z nich, by informować o tym, że Wasza organizacja działa z FaniMani.

Logo FaniMani.pl

Logo FaniMani.pl Do Twojej dyspozycji, w różnych wersjach i formatach oddajemy logo FanMani.pl Możesz użyć go na swoich materiałach wraz z informacją "Wiele okazji... do pomagania!"

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj do sekcji Jak to działa? albo skontaktuj się z nami – wyślij e-mail na info@fanimani.pl