Zarejestruj organizację

Jeśli Twoja organizacja chce skorzystać ze serwisu fanimani.pl, wystarczy ją zarejestrować. Rejestracja oraz korzystanie z serwisu jest bezpłatne.


Po rejestracji w serwisie utworzy się automatycznie podstrona z podanym przez Ciebie opisem Waszej działalności. Będzie na niej również widoczny Wasz logotyp. Adres tej podstrony możesz rozesłać do wszystkich osób, które mogą bezpłatnie Was wspierać, za każdym gdy robią zakupy w jednym z ponad 1201 sklepów internetowych.

Zaraz po założeniu organizacji otrzymasz od nas emailem e-book z propozycjami różnych działań, które pomogą w zbieraniu przez FaniMani.pl. Otrzymasz również dostęp do Panelu organizacji gdzie znajdziesz gotowe materiały i podpowiedzi.

1. Konto administratora profilu


Akceptuję ​Regulamin​ i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez Fundację FaniMani z siedzibą w Poznaniu zgodnie z jego zapisami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okazje do pomagania. Ustawienia komunikacji e-mail możesz zmienić na koncie użytkownika w sekcji Ustawienia: Powiadomienia i newslettery.

Posiadasz kod? Wpisz go tutaj

2. Dane organizacji


fanimani.pl/

Adres waszego profilu na fanimani.pl. Jeśli chcesz mieć adres fanimani.pl/xyz/ to wpisz tu xyz

np. http://www.mojastrona.pl (zaczynając od http://)

np. https://www.facebook.com/faniManifaniMani

Prosimy zaznaczyć od 1 do 2 pozycji

Prosimy zaznaczyć od 1 do 3 pozycji

Można wprowadzić inne działania oddzielając je przecinkiem

Prosimy zaznaczyć 1 lub więcej

Zebrane środki przeznaczymy na:

Możesz wypełnić 1, 2 albo wszystkie pozycje. Informacja ta pojawi się na Waszym profilu i pomoże użytkownikowi dowiedzieć się na co zbieracie. Warto wpisać konkretne cele, np. zakup sprzętu rehabilitacyjnego, karmę dla zwierząt, zorganizowanie zajęć dla dzieci itp.

Akceptuję ​Regulamin Beneficjanta​ i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez Fundację FaniMani z siedzibą w Poznaniu zgodnie z jego zapisami.

Chcę otrzymywać podpowiedzi jak zbierać na FaniMani

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj