Darowizny od zakupów na komputerze – zasada działania i ważne informacje.


Zanim zaczniesz pomagać przy okazji zakupów online – wejdź na stronę test.fanimani.pl, a Twoja przeglądarka zostanie automatycznie sprawdzona.

Jeśli będą wymagane jakieś zmiany w ustawieniach – tam otrzymasz szczegóły. Na tej stronie sprawdzamy takie ustawienia jak obsługa plików cookies, javascript oraz oprogramowanie, które może blokować komunikację pomiędzy FaniMani.pl, a partnerami.

Ważne zasady:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock – zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Zrobiłeś zakupy z darowizną, ale nie widzisz jej na swoim koncie?

Wypełnij formularz zgłoszenia, żebyśmy mogli wyjaśnić brakującą darowiznę ze sklepem.

Jeśli zrobiłeś zakupy w opisany powyżej sposób, a mimo to transakcja nie pojawiła się na koncie użytkownika w historii Twoich darowizn – wypełnij formularz.

Formularz można uzupełnić do 21 dni od zrobienia zakupów.

Poniżej znajdziesz kilka dodatkowych informacji odnośnie zakupów z FaniMani.

Kupujesz RTV, AGD, elektronikę?

W przypadku sklepów z elektroniką, RTV i AGD – darowizna nie zostanie naliczona w przypadku odbioru osobistego. Aby darowizna od zakupów została naliczona niezbędny jest wybór dostawy do domu (pocztą/kurierem), a nie odbiór osobisty.

Korzystasz z kodów rabatowych z innych stron albo newsletterów niż FaniMani.pl?

Korzystanie z kodów rabatowych innych niż te, opublikowane na FaniMani.pl może spowodować, że darowizna nie zostanie naliczona. Zalecamy korzystanie z kodów rabatowych, które znajdziesz na fanimani.pl/okazje/

Czy używasz oprogramowania, które blokuje reklamy, pliki cookies albo JavaScript?

Dodatki do przeglądarek (rozszerzenia) oraz oprogramowanie, które powoduje blokowanie reklam (ad block, refcontrol itp.) może również blokować mechanizmy, które umożliwiają nam zapisanie informacji o darowiźnie (nie będziemy mogli przekazać identyfikatora Twojego kliknięcia do partnera, a co za tym idzie – nie otrzymamy też informacji czy zakup został zrobiony). Jeśli korzystasz z rozszerzeń typu adblock – zobacz jak przygotować swoją przeglądarkę.

Inne w kategorii Dla użytkownika:

Inne w kategorii Darowizny - statusy, kwoty, wypłata: