Pierwsze kroki z FaniMani.pl

Ważne zasady:

Wejdź na test.fanimani.pl, a Twoja przeglądarka zostanie automatycznie sprawdzona.

Jeśli będą wymagane jakieś zmiany w ustawieniach – tam otrzymasz szczegóły. Na tej stronie sprawdzamy takie ustawienia jak obsługa plików cookies, javascript oraz oprogramowanie, które może blokować komunikację pomiędzy FaniMani.pl, a partnerami.

I to w zasadzie najważniejsze.
Poniżej znajdziesz kilka dodatkowych informacji.

Kupujesz RTV, AGD, elektronikę w sklepach z odbiorem osobistym?

W przypadku sklepów, które udostępniają odbiór osobisty zalecamy jeśli to możliwe – skorzystanie z przesyłki i wybór dostawy do domu. W przypadku odbioru osobistego czasami zdarza się, że zamówienie może zostać anulowane mimo tego, że zostało poprawnie złożone i opłacone.

Korzystasz z kodów rabatowych z innych stron albo newsletterów niż FaniMani.pl?

Korzystanie z kodów rabatowych innych niż te, opublikowane na FaniMani.pl może spowodować, że darowizna nie zostanie naliczona. Jeśli chcesz z takich kodów skorzystać – zalecamy skopiowanie kodu albo zapisanie go, a dopiero później przejście na FaniMani.pl i dalej do sklepu internetowego.

Czy używasz oprogramowania, które blokuje reklamy (np. Adblock), pliki cookies albo JavaScript?

Dodatki do przeglądarek (rozszerzenia) oraz oprogramowanie, które powoduje blokowanie reklam (ad block, refcontrol itp.) może również blokować mechanizmy, które umożliwiają nam zapisanie informacji o darowiźnie (nie będziemy mogli przekazać identyfikatora Twojego kliknięcia do partnera, a co za tym idzie – nie otrzymamy też informacji czy zakup został zrobiony).

Jeśli korzystasz z rozwiązań typu adblock – zapoznaj się z tym artykułem.

Inne w kategorii Pierwsze kroki: