Dołącz do nas

Zajmujemy się fundraisingem dla organizacji non-profit. Stworzyliśmy i rozwijamy pierwszy w Polsce serwis, który umożliwia wspieranie ważnych celów społecznych podczas realizacji zwykłych zakupów w internecie. To, co robimy jest ważne nie tylko ze względu na pomoc jaką otrzymują organizacje pozarządowe, ale również ze względu na budowanie świadomości 3 sektora wśród Polaków. Wierzymy, że takie zaangażowanie jest ważnym krokiem w budowie społeczeństwa obywatelskiego.

Obecnie poszukujemy

Online Fundraising Guru

- mistrz internetów, który Chromy, Sociale i Weby ma w małym paluszku. W sieci #nonprofitPL siedzi od rana i nowe marketingowe i #fundraisng.owe tipy pochłania. Kocha z ludźmi hangoutować, wspólnie projekty planować, realizować i… sukcesy świętować.

Online Fundraising Guru działa z organizacjami. Wspiera, pomaga, dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Pracuje tam gdzie wygodnie i tam gdzie trzeba - w biurze, w terenie, w internecie. Choć Guru to On, Ona równie mile zaproszona.

Guru’jesz? Przedstaw się na onlinefundraisingguru@fanimani.pl

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Nasi Darczyńcy