O fundacji FaniMani

Naszą misją jest wspieranie różnych organizacji w zbieraniu funduszy na to, co jest ważne. Współpracujemy z fundacjami, stowarzyszeniami, szkołami, harcerzami i innymi grupami realizującymi zadania o naturze prospołecznej.

Realizujemy swoją misję we współpracy z setkami firm, znanych lokalnie i międzynarodowo, których marki znajdziecie w serwisie. Ścisła współpraca z otoczeniem biznesowym pozwala nam oferować narzędzia, które pomagają w zbieraniu pieniędzy bez ryzyka i kosztów zarówno dla osób pomagających, jak i dla adresatów pomocy finansowej.

Zapraszamy zatem do korzystania z naszego serwisu. Jeśli nie znajdziesz w nim informacji, której szukasz, zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznie lub drogą mailową.

Jeśli reprezentujesz szkołę i chcesz się dowiedzieć więcej o naszej współpracy ze szkołami, zapraszamy na stronę dedykowaną ofercie dla szkół.

Nasza fundacja została powołana do życia przez FaniMani Spółkę z o.o. jako podmiot, którego misją jest wspieranie innych organizacji w zbieraniu funduszy na realizację ich działań i celów.

Norbert Wierbiłowicz
Prezes Zarządu

 

FaniMani tworzą osoby, które łączy wspólna wizja. Chcemy aktywnie wspierać wszystkich, którzy mają cele i pomagać im je realizować.

Norbert Wierbiłowicz
Prezes Zarządu

Kurt Montgomery
Członek Rady Fundacji

Marek Zywert
Product Manager

Marta Siatkowska
Office Manager

Magdalena Draber
Koordynator Projektu

Fundacja FaniMani (Posiadamy status OPP KRS 0000507234)
ul. Czesława Miłosza 3, 60-461 Poznań
info@fanimani.pl

KRS: 0000507234
REGON: 302717840
NIP: 7811895425
nr konta bankowego:
46 2530 0008 2058 1028 6152 0001
Statut Fundacji (PDF)

Raporty i sprawozdania

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Nasi Darczyńcy
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz