O fundacji FaniMani

Naszą misją jest wspieranie różnych organizacji w zbieraniu funduszy na to, co jest ważne. Współpracujemy z fundacjami, stowarzyszeniami, szkołami, harcerzami i innymi grupami realizującymi zadania o naturze prospołecznej.

Realizujemy swoją misję we współpracy z setkami firm, znanych lokalnie i międzynarodowo, których marki znajdziecie w serwisie. Ścisła współpraca z otoczeniem biznesowym pozwala nam oferować narzędzia, które pomagają w zbieraniu pieniędzy bez ryzyka i kosztów zarówno dla osób pomagających, jak i dla adresatów pomocy finansowej.

Zapraszamy zatem do korzystania z naszego serwisu. Jeśli nie znajdziesz w nim informacji, której szukasz, zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznie lub drogą mailową.

Jeśli reprezentujesz szkołę i chcesz się dowiedzieć więcej o naszej współpracy ze szkołami, zapraszamy na stronę dedykowaną ofercie dla szkół.

Nasza fundacja została powołana do życia przez FaniMani Spółkę z o.o. jako podmiot, którego misją jest wspieranie innych organizacji w zbieraniu funduszy na realizację ich działań i celów.

Norbert Wierbiłowicz
Prezes Zarządu

 

FaniMani tworzą osoby, które łączy wspólna wizja. Chcemy aktywnie wspierać wszystkich, którzy mają cele i pomagać im je realizować.

Kurt Montgomery
Kurt Montgomery Członek Rady Fundacji
Norbert Wierbiłowicz
Norbert Wierbiłowicz Prezes Zarządu
Marek Zywert
Marek Zywert Product Manager
Marta Siatkowska
Marta Siatkowska Manager ds finansów i administracji
Magdalena Draber
Magdalena Draber Szef dobrego słowa
Mateusz Mostowski
Mateusz Mostowski NGO Success Guru
Andrzej Jurek
Andrzej Jurek Software Developer
Code Monkey
Tomasz Topa Friendly Neighborhood Web Developer
Działalność serwisu fanimani.pl współfinansowano ze środków 1% podatku
Sfinansowano z 1% podatku
Organizacja pożytku publicznego
Fundacja FaniMani (Posiadamy status OPP KRS 0000507234)
ul. Macieja Palacza 144, 60-278 Poznań
info@fanimani.pl

KRS: 0000507234
REGON: 302717840
NIP: 7811895425
nr konta bankowego:
46 2530 0008 2058 1028 6152 0001

Dokumenty, raporty, sprawozdania:

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem