Fundacja FaniMani

Naszą misją jest wspieranie różnych organizacji w zbieraniu funduszy na to, co jest ważne. Współpracujemy z fundacjami, stowarzyszeniami, szkołami, harcerzami i innymi grupami realizującymi zadania o naturze prospołecznej.

Realizujemy swoją misję we współpracy z setkami firm, znanych lokalnie i międzynarodowo, których marki znajdziecie w serwisie. Ścisła współpraca z otoczeniem biznesowym pozwala nam oferować narzędzia, które pomagają w zbieraniu pieniędzy bez ryzyka i kosztów zarówno dla osób pomagających, jak i dla adresatów pomocy finansowej.

Zapraszamy zatem do korzystania z naszego serwisu. Jeśli nie znajdziesz w nim informacji, której szukasz, zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznie lub drogą mailową.

Jeśli reprezentujesz szkołę i chcesz się dowiedzieć więcej o naszej współpracy ze szkołami, zapraszamy na stronę dedykowaną ofercie dla szkół.

Nasza fundacja została powołana do życia przez FaniMani Spółkę z o.o. jako podmiot, którego misją jest wspieranie innych organizacji w zbieraniu funduszy na realizację ich działań i celów.

Norbert Wierbiłowicz
Prezes Zarządu

 

FaniMani tworzą osoby, które łączy wspólna wizja. Chcemy aktywnie wspierać wszystkich, którzy mają cele i pomagać im je realizować.

Norbert Wierbiłowicz
Prezes Zarządu

Kurt Montgomery
Członek Rady Fundacji

Marek Zywert
Product Manager

Marta Siatkowska
Office Manager

Magdalena Draber
Koordynator Projektu

Fundacja FaniMani
ul. Czesława Miłosza 3
60-461 Poznań
info@fanimani.pl

KRS: 0000507234
REGON: 302717840
NIP: 7811895425
nr konta bankowego:
04 2030 0045 1110 0000 0282 6710
Statut Fundacji (PDF)

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj na pomoc.fanimani.pl albo skontaktuj się z nami – wyślij e-mail na info@fanimani.pl