Jesteśmy, aby pomagać!

powrót do fanimani.pl
Twoje centrum pomocy / Dla użytkownika / Jak działa FaniMani? / Jak zaprosić znajomych do FaniMani i podarować organizacji 2 x 5 zł?

Jak zaprosić znajomych do FaniMani i podarować organizacji 2 x 5 zł?

Każdy kto chce wspierać ważne cele społeczne, może pomagać wybranej organizacji poprzez serwis FaniMani.pl. Oprócz pomagania przy okazji zakupów online, Ty jako wspierający możesz również zapraszać znajomych pozyskując w ten sposób dodatkowe środki dla organizacji. 

Dzięki Twojemu zaproszeniu aż 5 zł trafi do organizacji, którą wspierasz. Ale to nie wszystko! Również organizacja, którą wybierze Twój znajomy otrzyma extra (poza darowiznami od zakupów) 5 zł!

Aby zaprosić znajomych do pomagania, zaloguj się na swoje konto na FaniMani.pl i przejdź do ekranu Moje darowizny. Tutaj znajdziesz link, który możesz pobrać i wysłać e-mailem, opublikować na Facebooku, Instagramie czy w innych mediach społecznościowych. Jeśli prowadzisz stronę, albo bloga – tam też możesz zamieścić link.

Każdy taki link zaproszenia zawiera informację o wspieranej organizacji, dlatego jeśli zmienisz organizację – konieczne jest ponowne pobranie tego linka.

Dodatkowe 5 zł trafi do każdej z organizacji – tej wspieranej przez Ciebie i tej wybranej przez Twojego znajomego. Stanie się to w momencie gdy Twój znajomy zarejestruje się z Twojego linka oraz w ciągu roku od rejestracji zrobi zakupy za łączną sumę min. 100 zł z darowizną FaniMani. Szczegóły programu zapraszania opisane są po kliknięciu w „szczegóły akcji”.

Twój indywidualny link do zapraszania, jak i listę znajomych zarejestrowanych z Twojego zaproszenia znajdziesz po zalogowaniu się na swoje konto.