Mój synek Axel przyszedł na świat w sierpniu 2016 roku, wówczas nie wiedzieliśmy jeszcze, że będzie on miał ogromne trudności w funkcjonowaniu pośród innych ludzi. Z uwagi na często występujące zachowania agresywne oraz autoagresywne, a także znacznie opóźniony rozwój mowy, w 2019 roku rozpoczęto diagnozowanie Axela w kierunku autyzmu dziecięcego. Niestety, podejrzenia zostały potwierdzone w toku specjalistycznych badań.
Mój synek pozostaje pod stałą opieką warszawskiego Punktu Terapeutycznego „Tik Tak”, gdzie regularnie spotyka się z logopedą, psychologiem, psychiatrą oraz terapeutą integracji sensorycznej. Axel ma ogromne trudności natury przystosowawczej, ciężko jest mu zaadaptować się do nowych warunków i małych przestrzeni, ma także stwierdzoną niezdolność do przebywania w przedszkolu.
Mój synek wymaga stałej opieki oraz pomocy we wszystkich aspektach swojego funkcjonowania. Mi, jako samotnej matce ciężko jest wiązać koniec z końcem. Ze względu na chorobę syna, nie jestem w stanie podjąć stałej pracy zarobkowej, a nasze warunki mieszkaniowe mają negatywny wpływ na rozwój mojego synka, który nie czuje się komfortowo w skrajnie małych przestrzeniach. Mając na uwadze jego dobro i jak najbardziej harmonijny rozwój, pragnę zwrócić się do Państwa z prośbą o wsparcie. Zgromadzone fundusze pozwolą mi rozszerzyć zakres działań terapeutycznych, z których korzysta Axel, pomogą pokryć koszty związane z częstymi wizytami u lekarzy specjalistów oraz w znaczny sposób wpłyną na poprawę naszych warunków socjalno – bytowych.
Za każdy Państwa gest z całego serca dziękuję, Państwa pomoc jest nieocenionym wsparciem dla samotnej, walczącej o zdrowie swojego dziecka, matki.
Wdzięczna za okazaną pomoc
Mama Axela
Zebrane środki przeznaczymy na: Wielopoziomową rehabilitację
Strona www: https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/axel-szostak
Pomóż zbieraćThe fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs
Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc