Europejskie Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju "PIONIER" - logotyp/zdjęcie
 

Europejskie Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju "PIONIER"

Olsztyn 10-545, Warmińska 14/21,
Rodzaj organizacji: Stowarzyszenie / Fundacja

"Nowy wymiar edukacji" to hasło które przyświeca naszej działalności. Jej główne obszary to rozwój wolontariatu i informacji młodzieżowej a także polityka młodzieżowa. Dla kogo działamy? Odbiorcami naszych działań są przede wszystkim: młodzież, studenci, seniorzy, organizacje pozarządowe oraz szkoły. Stałe działania: - Od 2008 roku realizujemy na terenie woj. warmińsko-mazurskiego ogólnopolsk ... Zobacz więcej

"Nowy wymiar edukacji" to hasło które przyświeca naszej działalności. Jej główne obszary to rozwój wolontariatu i informacji młodzieżowej a także polityka młodzieżowa. Dla kogo działamy? Odbiorcami naszych działań są przede wszystkim: młodzież, studenci, seniorzy, organizacje pozarządowe oraz szkoły.

Stałe działania:
- Od 2008 roku realizujemy na terenie woj. warmińsko-mazurskiego ogólnopolski Program "PROJEKTOR - wolontariat studencki" - każdego miesiąca angażujemy około 40 wolontariuszy, którzy prowadzą zajęcia edukacyjne w szkołach z małych miejscowości, łącznie zaangażowaliśmy w program już ponad 700 studentów (więcej na: www.facebook.com/projektor.olsztyn).
- Od 2011 roku organizujemy w naszym województwie nocne imprezy (Noce Naukowców, Noce Artystów i Noce Aktywności), w których każdorazowo udział biorą uczniowie z kilku szkół. Dla uczniów to wielka zabawa a dla nas nie mniejsze logistyczne wyzwanie!
- Od 2012 roku prowadzimy lokalny punkt Eurodesk (europejska sieć informacji młodzieżowej), gdzie nasi konsultanci udzielają młodzieży informacji m.in. na temat możliwości wyjazdu za granicę (na wolontariat, staż do pracy lub w celu podjęcia nauki) oraz europejskich programów adresowanych do młodych ludzi (więcej na: www.facebook.com/EurodeskOlsztyn).
- Od 2012 roku prowadzimy Klub Integracji Wolonatriusza "KIWi", który daje otwartą przestrzeń do działania naszym wolontariuszom. To właśnie tam spotykają się dziesiątki seniorów i studentów, tam odbywają się ciągłe spotkania integracyjne, warsztaty i szkolenia, to własnie tam rodzą się pomysły, które później pomagamy zrealizować ich autorom!
- Od 2013 roku posiadamy akredytację organizacji goszczącej i wysyłającej w ramach European Voluntary Service, dzięki której w naszym zespole pracują wolontariusze z całej Europy. Ponadto pomagamy polskim wolontariuszom w wyjeździe do innych, zagranicznych organizacji (blog naszych wolontariuszy z zagranicy: www.eserpionier.eu/category/evs).
- Od 2014 roku realizujemy TechKlub Olsztyn, czyli cykliczne, comiesięczne spotkania networkingowe dla NGO na temat nowych technologii i ich wykorzystania w naszej codziennej pracy (więcej na: www.facebook.com/groups/TechKlubOlsztyn).
Oprócz tego bierzemy udział w organizacji międzynarodowych wymian młodzieżowych a także realizujemy liczne projekty w obszarze: aktywizacji seniorów, wspierania integracji międzypokoleniowej, wspierania Młodzieżowych Rad, popularyzacji społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), edukacji globalnej i konsultacji społecznych.

Dlaczego warto nam zaufać i nas wesprzeć? Bo mamy pasję i szalone pomysły a nasz zespół tworzy młoda ale doświadczona ekipa! Posiadamy certyfikat organizacji przyjaznej wolontariuszom (Dobry Wolontariat, www.dobrywolonatriat.pl) a nasze działania niejednokrotnie doceniane były regionalnymi oraz krajowymi nagrodami i wyróżnieniami.

Ponadto ESER "PIONIER" należy do: Sieci Organizacji Młodzieżowych Warmii i Mazur ATOMY (od 2011), Sieci Wolontariat Warmii i Mazur (od 2013) oraz Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych (od 2014).

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas i o naszej działalności? Zajrzyj na:
www.eserpionier.eu
www.facebook.com/eserpionier
www.twitter.com/eserpionier

Dołącz do 6 osób wspierających Europejskie Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju "PIONIER" przy okazji zakupów on-line

Europejskie Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju "PIONIER"

Korzystaj z oferty 1072 sklepów internetowych i pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów!

 • Pyszne PL
 • Tripadvisor
 • Douglas
 • CCC
 • ZooPlus PL
 • KFC Dostawa
 • Booking.com
 • Sephora PL
 • Smyk.com
 • Zalando Lounge PL
 • Castorama
 • RTV EURO AGD

Jak to działa?

 • Zakupy on-line?
  Planujesz zakupy w Internecie?
 • Wejdź przez przez FaniMani
  Wejdź na stronę sklepu przez FaniMani
 • Płacisz tyle co zwykle
  Kupujesz jak zwykle i płacisz tyle co zwykle
 • Średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do Europejskie Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju "PIONIER"
 • Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę, a przed zakupami przypomnimy o aktywacji darowizny
 • Na stronie sklepu internetowego zobaczysz komunikat "Aktywuj darowiznę"
 • Po aktywacji darowizny robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle co zawsze
 • Przypominajka FaniMani jest bezpieczna, darmowa i wolna od reklam
Europejskie Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju "PIONIER" - logotyp/zdjęcie

Wspieraj nas przy okazji zakupów.

Wspieram

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj