Adaś jest uroczym 9-latkiem w spektrum autyzmu. Każdego dnia walczy z wyzwaniami, które stawia Mu świat, a nawet najbliższe otoczenie, ponieważ jest dzieckiem słabowidzącym. Tuż po urodzeniu wykryto u Niego torbiel w przysadce mózgowej. Jej wielkość ciągle się zmienia, przez co nie mamy pewności, jak będzie wyglądała przyszłość naszego Syna.
Chcielibyśmy Mu zapewnić jak najlepszy start w dorosłość, z tego względu Państwa pomoc ma dla nas niesamowitą wartość, a Adasiowi umożliwi udział w licznych terapiach oraz zapewni opiekę najlepszych specjalistów. Z Państwa wsparciem będziemy walczyli o zdrowie i jak najpełniejszą samodzielność naszego Syna.
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pisarczyk, 19977 pomożecie Państwo Adasiowi w codziennych zmaganiach.
Dziękujemy Rodzice Adasia.
Strona www: https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/adam_pisarczyk_19977/
Pomóż zbieraćThe fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs
Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc