Fundacja SejmLog - logotyp/zdjęcie
 

Fundacja SejmLog

Warszawa 02-622, Świeradowska 47,
Rodzaj organizacji: Stowarzyszenie / Fundacja

Witając Was na stronie serwisu społecznościowego SejmLog, chcielibyśmy wyjaśnić motywy leżące u podstaw jego tworzenia. Uważamy przede wszystkim, że potrzebna jest nowa jakość w podejściu do polityki. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy interesują się polityką i są jednocześnie zmęczeni stylem jej uprawiania w Polsce. Działając oddolnie, chcielibyśmy zbudować serwis społecznościowy o po ... Zobacz więcej

Witając Was na stronie serwisu społecznościowego SejmLog, chcielibyśmy wyjaśnić motywy leżące u podstaw jego tworzenia. Uważamy przede wszystkim, że potrzebna jest nowa jakość w podejściu do polityki. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy interesują się polityką i są jednocześnie zmęczeni stylem jej uprawiania w Polsce. Działając oddolnie, chcielibyśmy zbudować serwis społecznościowy o polityce skupiający ludzi o różnych poglądach – będący miejscem konstruktywnej dyskusji, wymiany poglądów, czy też aktywnych kontaktów pomiędzy wyborcami i politykami. Jednym z filarów SejmLoga będzie również wysoki poziom publicystyki.

Jesteśmy przekonani, że naród polski nie ustępuje dojrzałością polityczną innym narodom europejskim. Polacy zasługują na posiadanie istotnego wpływu na decyzje polityczne, niewyrażającego się jedynie poprzez oddanie głosu w kolejnych wyborach.

SejmLog powstaje na bazie ponad stutysięcznej społeczności skupionej wokół twórców i sympatyków portalu Żelazna Logika, z ideą zachowania wysokiego poziomu dyskusji oraz otwarcia na uczestnictwo w niej osób reprezentujących różne środowiska. Będzie to serwis wyposażony w wiele autorskich rozwiązań. Tutaj każdy samodzielnie pracuje na własną renomę, która budowana jest poprzez aktywne uczestnictwo w życiu portalu. Renomę można budować zarówno pod swoim nazwiskiem, jak również pseudonimem.

SejmLoga odróżni także od innych portali społecznościowych rzetelny sposób administrowania serwisem. Będzie to miejsce swobodnej wymiany opinii, z moderatorami dbającymi o wysoki poziom satysfakcji użytkowników. Wzrastająca renoma pozwoli na uzyskanie dodatkowych uprawnień – przykładowo, moderatorami mogą zostać użytkownicy, których wyłoni społeczność.

Funkcję tę można nie tylko uzyskać, ale i utracić. Czy nie irytuje Państwa czasami całkowity brak odpowiedzialności moderatora? Na Sejmlogu wyróżnienie to nie jest dożywotnie. Decyzje moderatorów także podlegają ocenom, które wpływają – zarówno pozytywnie, jak i negatywnie – na ich poziom renomy.

SejmLog pozwoli na społeczną kontrolę polityków, a dla nich samych będzie narzędziem umożliwiającym skuteczny kontakt z wyborcami, których świadomość polityczną wspierać będzie szereg funkcjonalności serwisu. Nasza inicjatywa będzie miała istotny wpływ na budowę społeczeństwa obywatelskiego. Warto podkreślić, że jest finansowana poprzez dobrowolne wpłaty osób widzących wartość projektu aspirującego do miana pierwszego polskiego portalu społecznościowego zajmującego się polityką.

Zebraliśmy ambitny zespół i spędziliśmy wiele miesięcy dokładnie planując to przedsięwzięcie. SejmLog od momentu startu będzie systematycznie rozwijany, a nowe funkcjonalności i narzędzia dodane zostaną w ramach starannie zaplanowanych etapów.

Mamy wiele pomysłów i zapału, lecz potrzebujemy Państwa pomocy. To właśnie Państwo odegracie najważniejszą rolę, dzięki której powstanie SejmLog. Aby projekt zakończył się sukcesem, potrzebne są środki finansowe oraz wsparcie merytoryczne. O szczegółach oraz bieżących informacjach dotyczących tworzenia SejmLoga dowiecie się Państwo na tej stronie.

16 marca uruchomiliśmy w wersji beta pierwszy z działów docelowego portalu - Dział Wizytówek Poselskich.
Efekty naszych prac możecie zobaczyć na www.profile.sejmlog.pl

Raz jeszcze dziękujemy za zainteresowanie i liczymy, że projekt ten uznacie za potrzebny i okażecie swoje poparcie.

Z poważaniem,
Zespół SejmLoga

Dołącz do 15 osób wspierających Fundacja SejmLog przy okazji zakupów on-line

Korzystaj z oferty 1072 sklepów internetowych i pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów!

Zebrane środki przeznaczymy na:

 • Budowa polskiego, oddolnego portalu społecznościowo-politycznego SejmLog
 • Pyszne PL
 • Tripadvisor
 • Douglas
 • CCC
 • ZooPlus PL
 • KFC Dostawa
 • Booking.com
 • Sephora PL
 • Smyk.com
 • Zalando Lounge PL
 • Castorama
 • RTV EURO AGD

Jak to działa?

 • Zakupy on-line?
  Planujesz zakupy w Internecie?
 • Wejdź przez przez FaniMani
  Wejdź na stronę sklepu przez FaniMani
 • Płacisz tyle co zwykle
  Kupujesz jak zwykle i płacisz tyle co zwykle
 • Średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do Fundacja SejmLog
 • Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę, a przed zakupami przypomnimy o aktywacji darowizny
 • Na stronie sklepu internetowego zobaczysz komunikat "Aktywuj darowiznę"
 • Po aktywacji darowizny robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle co zawsze
 • Przypominajka FaniMani jest bezpieczna, darmowa i wolna od reklam
Fundacja SejmLog - logotyp/zdjęcie

Wspieraj nas przy okazji zakupów.

Wspieram

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj