Kupując w Hepin pomagasz wybranej przez siebie organizacji

11,5% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Użytkownicy wsparli ostatnio:

2,34 zł
Agnieszka wsparła Fundacja Kocia Wyspa
2,92 zł
0,72 zł
1,50 zł
Natalia Kaja wsparła Dzieło Pomocy św. Ojca Pio
14,62 zł
2,06 zł
Piotr wsparł Fundacja JOKOT

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

11,5% wartości zakupów

Hepin

Hepin.pl to sklep internetowy oferujący dwie kategorie produktów: a) gry wielkoformatowe: Zabawa z taką grą to dużo radości dla dzieci przy jednoczesnym wypracowywaniu spostrzegawczości, wiedzy, koordynacji ruchowej. W grę może grać każdy w wieku od 1 do 99 lat :) Naukowcy od dawna przekonują, że dzieci najszybciej uczą się w zabawie. Wielu rodziców wie to intuicyjnie od dawna i korzysta z dobrodziejstw zabaw edukacyjnych, które rozwijają intelektualnie ich dzieci. Istotne aspekty gry: 1. Integracja grupy uczestników. 2. Ćwiczenie pamięci. 3. Ćwiczenie wyobraźni. 4. Nauczanie przez zabawę, np.poznawanie zwierząt, cyferek, literek, elementów otaczającego nas świata. W grę można grać wszędzie. Możecie ją zabrać na plażę, do lasu na piknik, na wycieczkę do parku. Dzięki użyciu niezwykle wytrzymałego materiału o gramaturze 550 g / m2 gra jest praktycznie niezniszczalna. Nie sposób ją rozerwać. Wszędzie tam,gdzie jest miejsce zabierz ją dla swojego dziecka i ciesz się razem z nim. Plansza pokryta jestbardzo odpornymi na ścieranie farbami typuEKO-Solwent. Dzięki zastosowaniu tych farb można mieć pewność, że dzieci są bezpieczne. To bardzo istotne w dobie niezdrowej, wszechobecnej chemii i licznych alergii u dzieci. b) naklejki wielkoformatowe: Gdy byłeś mały, marzyłeś o tym, by zamieszkać w dżungli, podwodnym świecie lub przenieść się w czasy, w których żyły dinozaury? Ty mogłeś to zrobić tylko w wyobraźni, ale Twoje dziecko naprawdę może przenieść się do magicznego świata. Wystarczy, że ozdobisz jego pokój radosnymi naklejkami z hepin.pl. Nie bez powodu dzieci świetnie czują się w kolorowych,ozdobionych bajkowymi postaciami wnętrzach. Takie otoczenie pobudza ich wyobraźnię i rozwój psychofizyczny. Za pomocą kilku naklejek można stworzyć w pokoju bajkowy świat,który zachęca do kreatywnej zabawy. Naklejki nie wymagają użycia kleju. Są bardzo łatwe w aplikacji, pozwalając udekorować pokój zaledwie w kilkanaście minut. Dzięki zastosowaniu do druku specjalnych, matowych farb, kolorystyka naklejek jest bardzo intensywna co daje niesamowity efekt. Dla Twojego dziecka mogą one świetnie posłużyć jako forma zabawy i edukacji. Zamień pokój swojego malucha w magiczną krainę! Kup Teraz! ZESTAW NAKLEJEK DO ARANŻACJI WNĘTRZ MOGĄ MIEĆ ZASTOSOWANIE W: - Pokoikach dziecięcych, -Salach zabaw, - Poczekalniach w przychodniach, - Salkach przedszkolnych, - Na mebelkach (np. szafa, biurko, łóżko,itp.) Każdy zestaw zawiera instrukcję naklejania. Naklejki zapakowane są w pudełka kartonowe.  

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki naszemu serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Tak, ale nie martw się – całe zakupy nie zajmą przez to dużo więcej czasu. Gdy na www.FaniMani.pl wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, kogo chcesz wspierać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, komu mamy przekazać część zysku naszego Partnera z Twojej transakcji.
Ponieważ tylko jeśli wejdziesz na stronę wybranego sklepu internetowego przez www.FaniMani.pl, system odpowiednio zarejestruje Twoją transakcję i zapisze informację o tym, że przy okazji tego zakupu chcesz wesprzeć wskazaną organizację. Na bazie tej informacji sklep przekaże część swojego zysku na ten cel. Pamiętaj – Ty zawsze płacisz tylko za swojej zakupy.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online.

 

Dowolnej organizacji niekomercyjnej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się w naszym serwisie.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto użytkownika. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.
Wypłaty dla organizacji realizujemy wypłaty kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn - 100zł. W ciągu paru dni po realizacji transakcji pojawia się ona w historii darowizn na Twoim koncie. Partnerzy ostatecznie potwierdzają darowizny w ciągu 30 do 90 dni od momentu transakcji.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl finansujemy pobierając opłaty od Partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj