Kupując w e-catwalk pomagasz wybranej przez siebie organizacji

2% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Użytkownicy wsparli ostatnio:

7.62 zł
Sylwia wsparła Fundacja Ochrony Kota
0.59 zł
7.26 zł
Agnieszka wsparła Stowarzyszenie Koty Prezesowej
55.35 zł
Jarek wsparł Fundacja Tu i Teraz

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoje wsparcie zostanie naliczone i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia wsparcia.

Koszty dostawy nie wliczają się do wartości zakupów.

Dodatkowe informacje:

2% wartości zakupów

e-catwalk

Luksusowa odzież od sławnych projektantów i kolekcje prosto ze światowych stolic mody Mediolanu i Paryża. To zdanie najlepiej opisuje sieć ekskluzywnych butików modowych Catwalk. Poznaj ulubiony sklep polskich modelek i celebrytek - e-catwalk.pl.

Catwalk - nowoczesny sklep internetowy z luksusową odzieżą

Catwalk to sieć ekskluzywnych butików modowych z odzieżą damską i męską. Sklep powstał z zamiłowania do wyrafinowanego krawiectwa. Gwarantuje jakość, oryginalność, a także niepowtarzalność oferowanych ubrań. Catwalk to obecnie jeden z najlepiej rozwijających się dystrybutor ekskluzywnej odzieży włoskiej w Polsce! Znajdziesz tam odzież dla świadomych i pewnych siebie kobiet, które cenią sobie dobry styl, elegancję i komfort.

Catwalk - kolekcje światowych projektantów mody

Na stronie sklepu internetowego e-catwalk.pl czeka na Ciebie bogata oferta markowej ekskluzywnej odzieży włoskiej. Każda kobieta odnajdzie w ofercie sklepu swój styl. Od minimalistycznej “małej czarnej” Karla Lagerfelda, przez dzianinowe sukienki Twin Set w stylu retro, aż po bardziej młodzieżowe kreacje od Philippa Pleina czy Frankie Morello. Możliwości doboru innych elementów garderoby są wprost nieograniczone. Catwalk posiada w swoim asortymencie także wyjątkowe kolekcje ubrań męskich. Wszystkie ubrania i dodatki zaliczają się do czołówki high fashion dzięki luksusowym markom jak m.in.: Roberto Cavalli, Moschino, Victoria Beckham czy Red Valentino.

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy zdobywa lojalnych klientów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z przychodów prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz