Fundacja "Wiatrak"

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani.

 • Serduszko Część wartości Twoich zakupów trafia do nas.
 • Metka cenowa z sercem To nic nie kosztuje, robisz zakupy tak jak zwykle.
Fundacja "Wiatrak" - logotyp/zdjęcie

Jak to działa?

 • Zakupy on-line?
  Planujesz zakupy w Internecie?
 • Wejdź przez przez FaniMani
  Wejdź na stronę sklepu przez FaniMani
 • Płacisz tyle co zwykle
  Kupujesz jak zwykle i płacisz tyle co zwykle
 • Otrzymujemy darowiznę średnio 2,5% od wartości Twoich zakupów

Korzystaj z oferty ponad 1030 sklepów internetowych i wspieraj naszą działalność:

Fundacja "Wiatrak"

Bydgoszcz 85-796, Bołtucia 7,
Rodzaj organizacji: Stowarzyszenie / Fundacja

www.wiatrak.org.plikonka Facebook Profil Facebook

Fundacja „Wiatrak” jest organizacją pożytku publicznego, która prowadzi szereg działań rozwojowych, artystycznych, kulturalnych i wspierających. Naszym przewodnikiem duchowym jest św. Jan Paweł II. Jego słowa są źródłem istnienia naszej Fundacji oraz fundamentem, na którym opieramy wszystko to, co robimy.

W „Wiatraku” jest miejsce dla każdego człowieka, w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Na nasze zajęcia przychodzą osoby młode i dzieci, którzy dopiero wybierają drogę, którą będą kroczyć przez resztę swojego życia. U nas poszerzają swoją wiedzę i zainteresowania, a także uczą się niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Nie zapominamy też o osobach dorosłych, seniorach, osobach niepełnosprawnych i bezrobotnych. Prowadzimy zajęcia edukacyjne, językowe, sportowe, muzyczne, taneczne i wiele innych. Organizujemy wypoczynek letni i zimowy dla młodych osób, a także aranżujemy wiele wydarzeń kulturalnych, takich jak: Dzień Papieski, Przegląd Piosenki z Janem Pawłem II, Festyn Maryjny, czy Festyn z bł. Matką Teresą z Kalkuty – naszą patronką. Warsztat Terapii Zajęciowej „Wiatrak” to miejsce, w którym codziennie spotykają się nasi niepełnosprawni podopieczni. Tam uczestniczą w warsztatach stolarskich, krawieckich, ogrodniczych, kulinarnych oraz biorą udział w zajęciach ruchowych. Ważną częścią „Wiatraka” jest też Klub Integracji Społecznej zajmujący się działaniami na rzecz osób poszukujących pracy. Pomagamy znaleźć odpowiednie oferty pracy, umożliwiamy bezpłatną konsultację z doradcą zawodowym i coachem oraz udział w darmowych kursach językowych. Co roku z tego co robi Fundacja "Wiatrak" korzysta ponad 20 tysięcy osób.

Możemy liczyć na pomoc wielu przyjaznych nam ludzi i dzięki ich wsparciu Fundacja "Wiatrak" wciąż niesie dobro. Wierzymy, że i Ty dołączysz do grona osób, które okazały nam swoje życzliwe serce.

Przekaż nam 1% podatku   WYPEŁNIJ PIT ONLINE

Udostępnij i pomagaj nam zbierać:

Fundacja "Wiatrak"Fundacja "Wiatrak"Fundacja "Wiatrak"Fundacja "Wiatrak"
Fundacja "Wiatrak" - logotyp/zdjęcie

Wspieraj nas przy okazji zakupów.

Wspieraj nas

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl