Jak połączyć FaniMani z Facebookiem, aby publikować i planować posty bezpośrednio z materiałów promocyjnych?

WAŻNE: Funkcja publikowania na Facebooku jest obecnie w fazie testów. Jeśli chcesz dołączyć do grupy testowej napisz do nas.

Aby korzystać z funkcji publikowania i planowania postów na Facebooku bezpośrednio z materiałów dla organizacji konieczne jest połączenie systemu FaniMani ze stroną na Facebooku. Takie połączenie może wykonać tylko osoba, która jest administratorem strony na facebooku (fanpage). Zobacz jak dodać administratora na Facebooku

Jeśli zarządzasz wieloma stronami – możesz podłączyć więcej stron i publikować materiały na wielu stronach jednocześnie.

Aby połączyć FaniMani ze stroną na Facebooku w Panelu Organizacji przejdź do sekcji Dane organizacji, a następnie z menu po lewej stronie wybierz Social Media. Tutaj zobaczysz listę wcześniej połączonych stron oraz możesz dodać nową stronę klikając POŁĄCZ Z FACEBOOKIEM (LUB AKTUALIZUJ POŁĄCZENIE).

Po kliknięciu POŁĄCZ Z FACEBOOKIEM (LUB AKTUALIZUJ POŁĄCZENIE) zostaniesz przekierowana/y do Facebooka, gdzie masz możliwość wyboru stron, do których chcesz dać dostęp. 

WAŻNE: Jeśli nie widzisz tam żadnych stron to znaczy, że nie masz uprawnień do strony albo są one niewystarczające, aby aplikacji FaniMani udzielić dostępu do publikowania. Poproś administratora strony, aby nadał Tobie uprawnienia albo przekaż tę instrukcję osobie, która założyła stronę (fanpage) albo ma dostęp administratora.

Po wybraniu stron i zatwierdzeniu – wrócisz do FaniMani, gdzie na liście stron zobaczysz połączoną stronę (analogicznie jak na ekranie powyżej). Obok nazwy strony znajdziesz również link do Terminarza Facebook, gdzie możesz sprawdzić i zmienić zaplanowane posty.

Teraz jesteś gotowa/y do publikowania postów na Facebooku.

Inne w kategorii Materiały promocyjne: