Jak korzystać z funkcji publikowania na Facebooku?

Funkcja publikowania na Facebooku jest dostępna dla wszystkich organizacji zarejestrowanych w FaniMani. Aby z niej skorzystać zaloguj się do Panelu Organizacji.

Funkcja publikowania na Facebooku umożliwia publikowanie w czasie rzeczywistym oraz planowanie postów do maksymalnie 30 dni w przyszłość. Dzięki temu możesz zaplanować wszystkie publikacje raz w miesiącu, oszczędzić czas i działać efektywniej. Dodatkowo – wszystkie posty zaplanowane z poziomu materiałów promocyjnych, zobaczysz w terminarzu Facebooka dzięki czemu możesz później np. zmienić treść albo termin zaplanowanych postów (więcej o planowaniu postów na Facebooku).

  1. Połącz FaniMani ze stroną na Facebooku
    Korzystanie z publikowania postów wymaga wcześniejszego połączenia FaniMani ze stroną na Facebooku – zobacz jak to zrobić.
  2. Rozpocznij publikowanie i planowanie postów
    Publikowanie postów na Facebooku z poziomu materiałów promocyjnych FaniMani jest bardzo proste. Obok każdego materiału zawierającego zdjęcie zobaczysz niebieski przycisk Opublikuj na Facebooku. Po jego kliknięciu możesz:
  • edytować treść posta
  • wybrać stronę (fanpage), na której chcesz publikować (możesz mieć podłączone wiele stron)
  • wskazać termin publikacji – teraz albo w przyszłość (konkretna data i godzina)
funkcja opublikuj na facebooku

Gdy post będzie gotowy do publikacji kliknij Opublikuj na Facebooku. W tym momencie system FaniMani połączy się z Facebookiem, aby zaplanować albo opublikować posta. Gdy to nastąpi zobaczysz komunikat potwierdzający, po którego zamknięciu możesz przejść do publikacji kolejnego posta.

Inne w kategorii Materiały promocyjne: