Kupując w moakcaffe pomagasz wybranej przez siebie organizacji

2,5% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Użytkownicy wsparli ostatnio:

1.09 zł
Aneta wsparła Fundacja Per Mondo
3.19 zł
2.31 zł
Agnieszka wsparła Sznaucery w Potrzebie
3.91 zł
Maciek wsparł Fundacja Koci Zakątek
0.60 zł

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoja darowizna zostanie naliczona i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia darowizny.

Darowizna nie nalicza się od kosztów dostawy.

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

2,5% wartości zakupów

moakcaffe

Włoska palarnia MOAK została założona w 1967 r. przez Giovanni Spadola. Palarnia mieści się na Sycylii i oferuje kawę zarówno do branży HoReCa, jak i do sprzedaży B2B. Palarnia dba o staranność obróbki ziarna kawy i przywiązuje wagę do najdrobniejszych szczegółów. Spełniane są wszystkie standardy, potwierdzone certyfikatami iso 9001 oraz iso 14001. włoska palarnia kawy MOAK produkuje i sprzedaje na całym świecie mieszanki kawy najwyższej jakości, paloną zgodnie z kilkudziesięcioletnią włoską tradycją. Mieszanki powstają wyłącznie z najlepszych i odpowiednio wyselekcjonowanych ziaren kawy, Dzięki temu kawa MOAK jest bardzo smaczna, pełna mocy, o przyjemnym i czystym aromacie. Prawdziwa rozkosz dla koneserów jak dla osób rozpoczynających swoją przygodę z kawą. MOAK to: - Najwyższej jakości ziarna Arabica i Robusty nabywane z najlepszych plantacji kaw z Afryki, Indii i Ameryki Południowej. - Dwa certyfikaty potwierdzające dbałość o jakość i najdrobniejsze szczegóły podczas produkcji: iso 9001 i iso 14001 - Każdego dnia, produkty przechodzą przez łańcuch kontroli, weryfikujący standardy zdrowia ziarna i ich jakości. Do produkcji trafiają tylko najlepsze ziarna kawy. - Każdy rodzaj ziarna kawy jest prażony oddzielenie, w celu uwzględnienia właściwości danego typu ziarna i zachowania najwyższej jakości cech ziarna. - Własne centrum badawcze "Moak Caffè spa Research and Development" składające się z wykwalifikowanych konsultantów i najnowszej technologii, ktore powstało w celu poszukiwania nowych mieszanek kaw i dzielania się wiedzą z otoczeniem na temat kawy.

Chciałabym przedstawić linię nowych produktów, które pojawiły się w ofercie naszej firmy. Wyrazisty smak, aromat oraz naszym zdaniem przepiękne opakowania sprawiły, iż naszą uwagę przykuła linia produktów włoskiej palarni CAFFE MOAK. CAFFE MOAK dzięki mieszanką z wyselekcjonowanych ziaren najwyższej jakości z Brazylii, Hondurasu, Etiopii, Rwandy, Peru, Indonezji , Ugandy i Kostaryki, tworzą tak wyjątkowe produkty ,które już od kilku lat są znane i doceniane przez restauratorów na rynku HoReCa. Produkty są już dostępne w restauracjach, hotelach i kawiarniach, z którymi współpracujemy. Na ten moment produkty naszej marki można spotkać w sklepach tj: Spar, Carrefour, Media Ekspert oraz oczywiście na stronach internetowych.

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a skle internetowy dzieląc się zyskiem zdobywa lojalnych klientów. Serwis FaniMani.pl jest bezpłatny dla organizacji i użytkowników, a koszty jego działania pokrywamy z budżetów naszych partnerów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część (procent) wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z budżetów wszystkich partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis fanimani.pl prowadzony jest od 2014 roku przez Fundację FaniMani (OPP). Naszą misją jest wspieranie organizacji społecznych w zbieraniu funduszy na ważne cele. Zobacz wszystkie narzędzia FaniMani dla NGO

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz