Kupując w MicrosoftStore PL pomagasz wybranej przez siebie organizacji

0,5% do 3,5% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Klienci MicrosoftStore PL wsparli ostatnio:

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

PC Hardware  0,5% wartości zakupów

Office (non-subscription)  2,5 % wartości zakupów

Gaming: Xbox Console and Games  1,00 % wartości zakupów

Office 365 (Monthly subscription) PLN 8,00

Office 365 (Yearly subscription) PLN 19,00

Apps purchase  1,00 % wartości zakupów

Apps IAP  3,5 % wartości zakupów

Games purchase  3,5 % wartości zakupów

Games IAP  3,5 % wartości zakupów

Movies  3,5 % wartości zakupów

TV Shows  3,5 % wartości zakupów

Xbox Game purchase  3,5 % wartości zakupów

Apps and Games IAP - Xbox games  3,5 % wartości zakupów

Surface Studio  1,00 % wartości zakupów

Xbox Live Gold 1M  1,00 % wartości zakupów

Xbox Live Gold 3 and 6M  1,00 % wartości zakupów

Xbox Live Gold 12 M  1,00 % wartości zakupów

Xbox Game Pass for Console  1,00 % wartości zakupów

xbox live gold  1,00 % wartości zakupów

Xbox Game Pass Ultimate PLN 2,90

Xbox Game Pass for PC PLN 2,5

Xbox 1st Party Games  3,5 % wartości zakupów

Xbox 3rd Party Games  3,5 %  wartości zakupów

Xbox 1st Party Accessories  1,00 %  wartości zakupów

Xbox 3rd Party Accessories  1,00 %  wartości zakupów

Xbox Consoles S  1,00 %  wartości zakupów

Xbox Consoles X  1,00 %  wartości zakupów

Xbox Consoles Other  1,00 %  wartości zakupów

Surface 1st Party Accessories  1,00 %  wartości zakupów

Surface 3rd Party Accessories  1,00 %  wartości zakupów

Surface Book  1,00 %  wartości zakupów

Surface Go  1,00 %  wartości zakupów

Surface Laptop  1,00 %  wartości zakupów

Surface Legacy  1,00 %  wartości zakupów

Surface Pro  1,00 %  wartości zakupów

Surface Studio  1,00 %  wartości zakupów

Surface Commercial  1,00 %  wartości zakupów

Movies and TV Shows  3,5 % wartości zakupów

MicrosoftStore PL

Microsoft Store to oficjalny sklep internetowy firmy Microsoft, światowego lidera w produkcji oprogramowań, gier i narzędzi programistycznych. Bogaty asortyment usług dostępnych w oficjalnej witrynie Microsoft Store obejmuje najpopularniejsze produkty, takie jak Office, Windows i nie tylko. Oprócz szerokiego wyboru produktów w witrynie Microsoft Store czekają na Ciebie atrakcyjne oferty i promocje.

Działający w ponad 20 krajach na całym świecie sklep internetowy Microsoft Store oferuje szeroki wachlarz produktów Microsoft, takich jak oprogramowania, rozwiązania sprzętowe i nie tylko.

Oprogramowanie jest dostępne zarówno w postaci fizycznej, jak i w formie pliku do pobrania.
 

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki naszemu serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Tak, ale nie martw się – całe zakupy nie zajmą przez to dużo więcej czasu. Gdy na www.FaniMani.pl wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, kogo chcesz wspierać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, komu mamy przekazać część zysku naszego Partnera z Twojej transakcji.
Ponieważ tylko jeśli wejdziesz na stronę wybranego sklepu internetowego przez www.FaniMani.pl, system odpowiednio zarejestruje Twoją transakcję i zapisze informację o tym, że przy okazji tego zakupu chcesz wesprzeć wskazaną organizację. Na bazie tej informacji sklep przekaże część swojego zysku na ten cel. Pamiętaj – Ty zawsze płacisz tylko za swojej zakupy.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online.

 

Dowolnej organizacji niekomercyjnej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się w naszym serwisie.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto użytkownika. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.
Wypłaty dla organizacji realizujemy wypłaty kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn - 100zł. W ciągu paru dni po realizacji transakcji pojawia się ona w historii darowizn na Twoim koncie. Partnerzy ostatecznie potwierdzają darowizny w ciągu 30 do 90 dni od momentu transakcji.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl finansujemy pobierając opłaty od Partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj