Kupując w EcoAndWell pomagasz wybranej przez siebie organizacji

4% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Użytkownicy wsparli ostatnio:

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

4% wartości zakupów

EcoAndWell

Kosmetyki towarzyszą nam na co dzień, dlatego warto zadbać o to, żeby były jak najlepszej jakości. O czym doskonale wie nasze reklamodawca EcoAndWell, którego chcemy Wam przedstawić! Sklep EcoAndWell to niezwykła drogeria, w której każdy miłośnik naturalnego piękna znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Wystarczy zajrzeć na ecoandwell.pl i przekonać się jak rozległy może być świat kosmetyków. Klienci mają coraz większą świadomość rynku i zdają sobie sprawę, że nie wszystkie środki kosmetyczne są dobre dla zdrowia. Coraz więcej blogerek i Youtuberek poleca kosmetyki naturalne, takie jakie można znaleźć właśnie sklepie EcoAndWell! Dlatego, jeżeli zastanawiasz się co będzie dla ciebie najlepszym wyborem, jeżeli chodzi o wartościowe i wysokie jakościowo kosmetyki, zdecydowanie odwiedź stronę naszego reklamodawcy ecoandwell.pl

EcoAndWell to wyjątkowa internetowa drogeria, która w swoim asortymencie posiada wyłącznie kosmetyki naturalne od najlepszych producentów. W dobie komercjalizacji i bylejakości warto sięgnąć po produkty najwyższej jakości, które powstają z pasji, a nie dla chęci szybkiego zysku. Sklep EcoAndWell zdaje sobie sprawę, że świadomi klienci nie pozwolą sobie na wpadnięcie w pułapkę szalonego konsumpcjonizmu i będą wybierać tylko najlepsze marki. A takich na ecoandwell.pl nie brakuje! Warto wymienić, chociażby: Alba Botanica, D'Alchemy, O'right, Organicum czy Resibo. Wśród wielu produktów do codziennej pielęgnacji znajdziemy w EcoAndWall, między innymi: kremy i sera do twarzy, pudry mineralne, rozświetlacze, szampony i odżywki do włosów oraz... wiele wiele więcej! Już teraz zajrzyj na ecoandwell.pl i przekonaj się sama!

Strona ecoandwell.pl posiada bardzo prosty interfejs i jest niezwykle przyjazna dla użytkowników. Bez problemu można tam znaleźć wybrane produkty oraz zapoznać się z ciekawymi wpisami blogowymi o naturalnej pielęgnacji.

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki naszemu serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Tak, ale nie martw się – całe zakupy nie zajmą przez to dużo więcej czasu. Gdy na www.FaniMani.pl wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, kogo chcesz wspierać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, komu mamy przekazać część zysku naszego Partnera z Twojej transakcji.
Ponieważ tylko jeśli wejdziesz na stronę wybranego sklepu internetowego przez www.FaniMani.pl, system odpowiednio zarejestruje Twoją transakcję i zapisze informację o tym, że przy okazji tego zakupu chcesz wesprzeć wskazaną organizację. Na bazie tej informacji sklep przekaże część swojego zysku na ten cel. Pamiętaj – Ty zawsze płacisz tylko za swojej zakupy.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online.

 

Dowolnej organizacji niekomercyjnej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się w naszym serwisie.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto użytkownika. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.
Wypłaty dla organizacji realizujemy wypłaty kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn - 100zł. W ciągu paru dni po realizacji transakcji pojawia się ona w historii darowizn na Twoim koncie. Partnerzy ostatecznie potwierdzają darowizny w ciągu 30 do 90 dni od momentu transakcji.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl finansujemy pobierając opłaty od Partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj