You are now supporting: Stowarzyszenie Adopcje Buldożków

By buying from Broń wspierasz Stowarzyszenie Adopcje Buldożków

4% wartości zakupów dla Stowarzyszenia Adopcje Buldożków

Go to shop and help

Klienci Broń wsparli ostatnio:

14.36 zł
8.24 zł
Mariusz wsparł Fundacja Votum
37.48 zł
1.16 zł
Marta wsparła Fundacja "Dom Tymianka"

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoje wsparcie zostanie naliczone i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia wsparcia.

Koszty dostawy nie wliczają się do wartości zakupów.

Dodatkowe informacje:

4% wartości zakupów

 

Broń

Sklep broń.pl jest nowoczesną platformą e-commerce z ofertą m.in. dla miłośników różnych rodzajów broni palnej i białej, wiatrówek, sprzętu survivalowego i outdoorowego. Dzięki bardzo przystępnemu systemowi obsługi i kontaktu z klientem zebraliśmy najważniejsze nagrody konsumenckie.

Jednym z pierwszych sygnałów poważnego odbioru działalności e-sklepu broń.pl była jego rosnąca popularność wśród internautów. W 2008 i 2010 roku zbadali ją dziennikarze Wprost i Money.pl, po czym nagrodzili broń.pl 3 miejscem w kategorii Sklepy specjalistyczne. Jeszcze w 2012 roku nasz e-sklep zdobył dziennikarską nagrodę, tym razem od Money.pl, Wyborczej i Wyborczej.biz – tę samą pozycję w tej samej kategorii.

Kiedy w 2009 roku broń.pl otrzymał pierwsze znaczące wyróżnienie, Certyfikat Polish Product w kategorii Produkt Roku, wiedzieliśmy, że jakość naszych usług handlowych została potwierdzona także przez współpracujących z nami partnerów biznesowych. Przyznanie tej nagrody wyraźnie świadczyło o mocnej pozycji i świetnie rokującej obecności naszego e-sklepu na rynku broni.

Ranga otrzymanych nagród dla broń.pl istotnie wzrosła po wielokrotnym przyznaniu Złotego Lauru Konsumenta. Podstawą do nagradzania w tym renomowanym i ogólnopolskim plebiscycie są bezpośrednie opinie klientów – nie do przecenienia i bezsprzecznie kluczowe dla dziś kontynuowanego rozwoju naszego e-sklepu.  Ważny jest również kontekst wręczonych Laurów – kategoria Sklepy z bronią – który wskazuje na wysoką rozpoznawalność broń.pl w tym wyspecjalizowanym sektorze rynkowym na tle wymagającej konkurencji. Z ogromną satysfakcją przyjęliśmy Laur Dekady (2004-2014) dla najlepszego sklepu z bronią, który jest osiągnięciem znakomicie tytułującym już ustaloną pozycję marki broń.pl, przodującej w sprzedaży broni bez zezwoleń.

Największym sprawdzianem kompetencji w zakresie realizacji zamówień i zasad kupowania w broń.pl jest nasze współdziałanie z Opineo.pl – najbardziej liczącym się polskim serwisem oceniającym funkcjonowanie e-sklepów i sklepów stacjonarnych oraz recenzującym jakość produktów. Portal Opineo.pl wyróżnił broń.pl w kategorii Sport dwukrotnie: w Rankingu Najlepszych Polskich E-sklepów w 2012 roku i przyznając, wraz z serwisem Skąpiec.pl, wyróżnienie 2011/2012 za obecność w TOP10 sklepów. W latach 2014-2015 całkowicie zmieniliśmy interfejs graficzny oraz aspekty wyszukiwania i prezentowania asortymentu w broń.pl. Odtąd, klienci mogą szybciej i bardziej intuicyjnie odnajdować produkty w naszym e-sklepie. Oprócz wyróżnienia 2014, w następnym roku zajęliśmy bardzo wysokie 2 miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2015 w kategorii Militaria i Survival. Do rozstrzygającego etapu trafiliśmy spośród tysięcy e-sklepów.

Frequently Asked Questions

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy zdobywa lojalnych klientów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z przychodów prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem