Kupując w Goodsport.pl pomagasz wybranej przez siebie organizacji

1,5% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoje wsparcie zostanie naliczone i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia wsparcia.

Koszty dostawy nie wliczają się do wartości zakupów.

Dodatkowe informacje:

1,5% wartości zakupów

Goodsport.pl

Good Sport to firma rodzinna. Powstała z pasji do kolarstwa górskiego, szosowego oraz gór w 1997 r. w Andrychowie. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie oraz pasja stawiają nas wśród liderów branży rowerowej i turystycznej. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

W czym jesteśmy najlepsi? To proste, Rowery Enduro! Nasz flagowy sklep, znany w całym kraju Trek Bielsko, mieści się właśnie w stolicy rowerowego enduro, czyli w Bielsku-Białej. To tutaj na lokalnych trasach Enduro Trails testujemy dla Was rowery. Szkolimy się, przygotowujemy się do zawodów enduro. Team Enduro Trek Bielsko Racing to czołówka enduro w kraju. Nabyte przez nas doświadczenie, setki godzin spędzonych na najtrudniejszych trasach enduro w kraju i za granicą, współpraca z czołowymi zawodnikami enduro, pomaga nam w codziennej pracy z naszymi klientami. Zakup roweru enduro to proces. Musimy wiedzieć czego oczekuje klient kupujący rower do enduro i chcemy te oczekiwania zaspokoić. Począwszy od wyboru właściwego modelu jak np Trek Slash, skończywszy na właściwym rozmiarze, oraz ustawieniach zawieszenia, kokpitu, ciśnienia w oponach itd. Nie nic lepszego jak napotkany w górach klient na przygotowanym przez nas rowerze, który odkrył dzięki nam pasję do rowerów. Zaczynającym przygodę z rowerem enduro zapewniamy również szkolenia na każdym poziomie zaawansowania. Lokalne trasy enduro, będące na każdym poziomie zaawansowanie, pomagają nam często przejść z naszymi klientami drogę od amatora do solidnego zawodnika enduro, startującego regularnie w zawodach, albo po prostu cieszącego się każdą chwilą spędzoną na swoim rowerze bikera. Rowery enduro to dzisiaj często rowery elektryczne. Takie modele jak Trek Rail czy Trek Fuel EXe to pełnoprawne rowery do enduro ze wspomaganiem. E-bike pozwala przejechać więcej, szybciej. Im więcej przejechanych tras enduro na rowerze tym więcej rowerowych umiejętności. Ale E-Bike to przede wszystkim rower górski. Pozwala spędzać czas w górach, często w miejscach nieosiągalnych dla "analogowego" roweru górskiego. Silnik oraz bateria w rowerze elektrycznym pozwalają dojechać dalej i szybciej. A czy istnieje lepszy prezent dla rowerzysty niż rowerowa przygoda w górach? Rowery górskie oprócz rowerów enduro, elektrycznych dzielimy na rowery full suspension, czyli rowery z pełnym zawieszeniem oraz na rowery ze sztywną ramą. Rower zawieszony nie oznacza jedynie roweru zjazdowego. Skok zawieszenia oraz geometria roweru decyduje o jego przeznaczeniu. Rowery enduro np lepiej zjeżdżają, ale za to gorzej podjeżdżają. Rower mtb/xc będą z kolei lepsze pod górę. Każdy z wymienionych wcześniej rowerów można przetestować w naszej wypożyczalni rowerów testowych. Warto osobiście poznać różnicę pomiędzy rowerami i wybrać ten, który najlepiej spełnia nasze oczekiwania.

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy zdobywa lojalnych klientów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z przychodów prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem