Kupując w BlueOrb pomagasz wybranej przez siebie organizacji

5% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Użytkownicy wsparli ostatnio:

1,29 zł
1,26 zł
0,81 zł
Kamila wsparła Fundacja Kocie Życie
0,69 zł
1,79 zł
4,30 zł
Tomasz wsparł Fundacja Kotkowo

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

5% wartości zakupów

BlueOrb

BlueOrb jest firmą specjalizującą się w druku obrazów na płótnie oraz obrazów ze zdjęć cyfrowych przesłanych przez Klientów. BlueOrb gwarantuje wysoką jakości wydruki w wielu formatach oraz niezwykle atrakcyjnych cenach. Do prac wykorzystuje najlepsze, wcześniej sprawdzone materiały. BlueOrb to kompleksowe usługi od projektu aż po gotowy wydruk, co zdecydowanie wyróżnia sklep na tle konkurencji. BlueOrb służy pomocą osobom, które chcą w szybki i oryginalny sposób udekorować wnętrza mieszkań, domów czy biur. BlueOrb posiada bogata galerię obrazów i tryptyków, gdzie prezentowane jest szeroki wybór obrazów drukowanych na płótnie malarskim. Galeria to ponad tysiąc zdjęć o różnorodnej tematyce, w tym: krajobrazy, abstrakcje, architektura, motoryzacja, zwierzęta i wiele innych. BlueOrb oferuje także możliwość przekształcenia własnego zdjęcia cyfrowego w piękny obraz na płótnie, fototapetę lub naklejkę. Doświadczony, kompetentny i twórczy zespół specjalistów BlueOrb pomoże uzyskać wyjątkowe rezultaty. Obrazy są drukowane na płótnie malarskim, a następnie laminowane w celu zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi oraz blaknięciem. Wszystkie obrazy są naciągnięte na blejtram, mają zadrukowane boki co powoduje, że są gotowe do zawieszenia bez konieczności ich oprawiania. Obraz taki może ciekawie udekorować ścianę lub być doskonałym pomysłem na prezent. BlueOrb w sprzedaży posiada także fototapety oraz naklejki na ściany, laptopy, komputery i lodówki. Dlaczego klienci wybrają Sklep.Bluoerb.pl? "U nas zamówisz obraz na płótnie dokładnie taki jak potrzebujesz, po konsultacji zmieniamy format i wymiar. Obrazy drukujemy na naturalnych materiałach. Obrazy na płótnie naturalnie tracą napięcie wraz z upływem czasu. My używamy specjalnych klinów do regulacji ucisku, dzięki temu zapobiegamy temu procesowi. Wszystkie obrazy pokrywamyy specjalnym laminatem, dzięki temu są one zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami zewnętrznymi. Obrazy mają zadrukowane boki, dzięki czemu od razu można powiesić je na ścianie. Dodajemy bezpłatnie zawieszki do powieszenia obrazu. Korzystamy z najlepszych drukarek Mimaki, osiągając dzięki nim jasne i żywe kolory na każdym wydruku. Przy zamówieniu złożonym do godziny 12, obraz jest wysyłany następnego dnia roboczego.

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki naszemu serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Tak, ale nie martw się – całe zakupy nie zajmą przez to dużo więcej czasu. Gdy na www.FaniMani.pl wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, kogo chcesz wspierać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, komu mamy przekazać część zysku naszego Partnera z Twojej transakcji.
Ponieważ tylko jeśli wejdziesz na stronę wybranego sklepu internetowego przez www.FaniMani.pl, system odpowiednio zarejestruje Twoją transakcję i zapisze informację o tym, że przy okazji tego zakupu chcesz wesprzeć wskazaną organizację. Na bazie tej informacji sklep przekaże część swojego zysku na ten cel. Pamiętaj – Ty zawsze płacisz tylko za swojej zakupy.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online.

 

Dowolnej organizacji niekomercyjnej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się w naszym serwisie.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto użytkownika. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.
Wypłaty dla organizacji realizujemy wypłaty kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn - 100zł. W ciągu paru dni po realizacji transakcji pojawia się ona w historii darowizn na Twoim koncie. Partnerzy ostatecznie potwierdzają darowizny w ciągu 30 do 90 dni od momentu transakcji.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl finansujemy pobierając opłaty od Partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl