You are now supporting: Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo, Wrocław-Psie Pole

Kupując w Allegro wspierasz Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo, Wrocław-Psie Pole

do 0,96% wartości zakupów dla Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo, Wrocław-Psie Pole

Klienci Allegro wsparli ostatnio:

0,58 zł
Jacek wsparł Klub Sportowy Bumeikan
1,25 zł
Izabela wsparła RR W GŁOSKOWIE
0,47 zł
0,17 zł

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoja darowizna zostanie naliczona i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia darowizny.

Darowizna nie nalicza się od kosztów dostawy.

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

Darowizny nie są naliczane w kategoriach Allegro: Nieruchomości, Motoryzacja, Usługi, Erotyka, Wakacje, Inne pojazdy i łodzie, Maszyny, Motocykle i kłady, Przyczepy, Naczepy, Samochody, Antyki i Sztuka, Kolekcje, Rękodzieło, Militaria, Leki i dermokosmetyki, Suplementy diety i odżywki, Allegro Lokalnie.

Darowizny w poszczególnych kategoriach/podkategoriach:

Bilety0,48% wartości zakupów
Biuro i reklama0,96% wartości zakupów
Biżuteria i zegarki0,77% wartości zakupów
Delikatesydo 0,77% wartości zakupów
Filmy0,96% wartości zakupów
Fotografiado 0,58% wartości zakupów
Gry0,77% wartości zakupów
Instrumenty0,77% wartości zakupów
Konsole i automaty0,39% wartości zakupów
Książki i komiksydo 0,96% wartości zakupów
Muzyka0,96% wartości zakupów
Odzież, obuwie, dodatki0,96% wartości zakupów
Przemysł0,96% wartości zakupów
Sprzęt estradowy, studyjny i DJ-ski0,77% wartości zakupów
Dom i ogróddo 0,87% wartości zakupów
Dzieckodo 0,96% wartości zakupów
Komputery do 0,87% wartości zakupów
RTV i AGD do 0,96% wartości zakupów
Sport i turystykado 0,87% wartości zakupów
Telefony i akcesoriado 0,87% wartości zakupów
Urodado 0,96% wartości zakupów
Zdrowiedo 0,96% wartości zakupów
Narzędzia i sprzęt warsztatowy - kompresory0,87% wartości zakupów
Przemysł - Maszyny zmywające i Kuchnia0,29% wartości zakupów
Meble biurowe0,87% wartości zakupów
Alarmy0,58% wartości zakupów
Odkurzacze centralne0,77% wartości zakupów
Silniki kompletne, Kompletne skrzynie, Mosty, Dyferencjały0,19% wartości zakupów
Kupony-vouchery0,77% wartości zakupów
Zdrapki0,77% wartości zakupów
Akcesoria meblowe0,96% wartości zakupów
Pokój dziecięcy0,96% wartości zakupów
Ogrodzenia i bramy0,96% wartości zakupów
Okna i parapety0,96% wartości zakupów
Ściany i elewacje0,96% wartości zakupów
Artykuły dla zwierząt0,765% wartości zakupów
Supermarket0,765% wartości zakupów

Allegro

Witamy w Allegro, największym serwisie w Polsce do szybkich i wygodnych zakupów przez Internet!

Najlepsze ceny – 100 tysięcy sklepów konkuruje o Twoją uwagę
Największy wybór – 60 milionów produktów w jednym miejscu
Zawsze bezpieczne – program ochrony kupujących dla każdego

Allegro istnieje od 1999 roku. Od tego czasu nasza platforma handlowa zdobyła rynek i zaufanie klientów. Dzisiaj to ponad 20 mln zarejestrowanych klientów. Chociaż zaczynaliśmy jako serwis aukcyjny, dziś blisko 90% kupowanych przedmiotów to rzeczy nowe i sprzedawana po stałej, ustalonej cenie. Każdego dnia na Allegro sprzedaje się blisko milion przedmiotów z wielu różnych kategorii.

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a skle internetowy dzieląc się zyskiem zdobywa lojalnych klientów. Serwis FaniMani.pl jest bezpłatny dla organizacji i użytkowników, a koszty jego działania pokrywamy z budżetów naszych partnerów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część (procent) wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z budżetów wszystkich partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz