By buying from Dystryktzero.pl you help the organization of your choice

1,5% wartości zakupów dla the organization of your choice

Select beneficiary to proceed to the store

Klienci Dystryktzero.pl wsparli ostatnio:

7.93 zł
Kinga wsparła Fundacja JOKOT
1.08 zł
Michał wsparł Fundacja Wiara i Tęcza
1.82 zł
Wojciech wsparł Federacja Znaki Równości
2.13 zł

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoje wsparcie zostanie naliczone i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia wsparcia.

Koszty dostawy nie wliczają się do wartości zakupów.

Dodatkowe informacje:

1,5% wartości zakupów

Dystryktzero.pl

Mówi się, że dzieckiem jest się całe życie. Gdy ktoś ma zainteresowania, które kojarzą nam się z maluchami, myślimy, że jest infantylny. Czy takie są również figurki kolekcjonerskie? Niektórzy pomyślą, że to tylko dziecięce zabawki, ale zestaw figurek kolekcjonerskich może być dumą dorosłego, jak i młodszego fana filmu, czy komiksu. Jeśli właśnie nim jesteś musisz odwiedzić sklep dystryktzero.pl!

Czym jest Dystryktzero.pl

Sklep internetowy dystryktzero.pl to miejsce stworzone dla geeków i wszystkich pasjonatów amerykańskiej popkultury. W swojej ofercie posiadamy bogaty i unikalny asortyment produktów na który składają się: figurki kolekcjonerskie prezentujące najwyższą możliwą jakość i przedstawiające jednocześnie lustrzane odbicia popularnych postaci, figurki Funko POP! Vinyl, koszulki z nadrukami, szeroki wybór Gadżetów, w tym urocze i nietuzinkowe kubki, portfele, lampki, jak i wiele innych ciekawych i idealnych na prezent produktów. Dystryktzero.pl wyróżniają oferowane przez nich produkty, które są w pełni oryginalne i wykonane na licencji danej marki.

Bestsellery sklepu dystryktzero.pl

Figurki kolekcjonerskie z Twojego ulubionego filmu, serialu, czy komiksu? Dystryktzero.pl zapewni każdą drogą Twojemu sercu postać w formie figurki. Lampka LED 3D Marvel, Figurka Lord of the Rings Select - Gandalf, Figurka Hawkeye Marvel Legends Series (2022) - Kate Bishop (BAF Infinity Ultron) - to tylko kilka z bestsellerów sklepu dystryktzero.pl! Rozpocznij swoją kolekcjonerską przygodę z Dystryktzero.pl.

Frequently Asked Questions

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy zdobywa lojalnych klientów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z przychodów prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem