ProFelis
Dołącz do 46 osób, które wspierają ProFelis przy okazji zakupów online
 • Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę, a przed każdymi zakupami wyświetlimy Ci podpowiedź, jeśli wybrany sklep bierze udział w akcji.
 • Po wejściu na stronę sklepu internetowego zobaczysz komunikat, przez który aktywujesz darowiznę.
 • Po aktywacji darowizny robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle, co zwykle.

Pobierz Aplikację Mobilną FaniMani i pomagaj gdzie i jak chcesz

W aplikacji oprócz łatwego dostępu do wszystkich partnerów, znajdziesz również aktualne promocje i rabaty oraz będziesz mieć łatwy dostęp do historii Twoich darowizn.

Pobierz Aplikację FaniMani z Apple App StorePobierz Aplikację FaniMani z Google Play Store

Korzystaj z oferty 1111 sklepów internetowych i pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów!

 • Pyszne PL
 • Tripadvisor
 • Douglas
 • eobuwie.pl
 • ZooPlus PL
 • KFC Dostawa
 • Booking.com
 • Sephora PL
 • Smyk.com
 • Zalando Lounge PL
 • RTV EURO AGD
 • Wittchen
 • Zakupy on-line?
  Planujesz zakupy w Internecie?
 • Wejdź przez przez FaniMani
  Wejdź na stronę sklepu przy pomocy Przypominajki albo aplikacji mobilnej FaniMani.pl
 • Płacisz tyle co zwykle
  Kupujesz jak zwykle i płacisz jak zwykle
 • Średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do ProFelis

Możesz wspierać bezpośrednio naszych podopiecznych:

Gwiazdka

Gwiazdka

Kotka z pękniętym pourazowo podniebieniem trafiła do schroniska. Wyadoptowana straciła dom równie szybko jak go znalazła. I tak 3 razy. Teraz już jest ... Dowiedz się więcej

Pralinka i Piorun - niechciane dzieciaki z działek

Pralinka i Piorun - niechciane dzieciaki z działek

Pralinka i Piorun to ok. 3miesięczne kociaki, które urodziły się na terenie ogródków działkowych, gdzie ludzie nie są kotom przychylni. Głodne, brudne i ... Dowiedz się więcej

porzucony z powodu wyjazdu Maniuś

porzucony z powodu wyjazdu Maniuś

Tego pięknego 6-cioletniego kocurka opiekunowie odwieźli do schroniska i pojechali w siną dal. Smutny, zestresowany, wychudzony zamieszkał w naszym domu tymczasowym i ucząc ... Dowiedz się więcej

Julka biedulka

Julka biedulka

Błąkała się po warszawskiej Pradze, bardzo zaniedbana: wychudzona, z pchłami, zarobaczona, z krwawiącymi dziąsłami. To cud, że z takim stanem jamy ustnej ta ... Dowiedz się więcej

smutny Mieszko

smutny Mieszko

Historia tego kota nie jest nam dobrze znana. Gdzieś kiedyś ktoś go karmił, ale jak trafił na działki? Czy tam mieszkał od urodzenia ... Dowiedz się więcej

Krysia i Pysia - FelV'owe bliźniaczki

Krysia i Pysia - FelV'owe bliźniaczki

Na zdjęciu Pysia i Krysia, nasze 12-tygodniowe podopieczne FelV + (nosicielki wirusa białaczki, harcujące w pokoju naszego najmłodszego kandydata na wolontariusza). Odłowione u ... Dowiedz się więcej

Możesz wspierać bezpośrednio nasze projekty:

działalność ProFelis

działalność ProFelis

ProFelis to Grupa Fundacji Viva! zaczynająca działalność na rzecz kotów wolnożyjących i bezdomnych. Potrzebujemy klatek łapek i różnych innych akcesoriów niezbędnych do wykonywania ... Dowiedz się więcej

kastracje i leczenie kotów wolno żyjących

kastracje i leczenie kotów wolno żyjących

Żyją obok nas. Koty piwniczne, koty działkowe, koty miejskie. Zwykle nie są oswojone, urodziły się i wychowały na wolności. Czasami są to też ... Dowiedz się więcej

Najczęstsze pytania

Dzięki naszemu serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Tak, ale nie martw się – całe zakupy nie zajmą przez to dużo więcej czasu. Gdy na www.FaniMani.pl wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, kogo chcesz wspierać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, komu mamy przekazać część zysku naszego Partnera z Twojej transakcji.
Ponieważ tylko jeśli wejdziesz na stronę wybranego sklepu internetowego przez www.FaniMani.pl, system odpowiednio zarejestruje Twoją transakcję i zapisze informację o tym, że przy okazji tego zakupu chcesz wesprzeć wskazaną organizację. Na bazie tej informacji sklep przekaże część swojego zysku na ten cel. Pamiętaj – Ty zawsze płacisz tylko za swojej zakupy.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online.

 

Dowolnej organizacji niekomercyjnej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się w naszym serwisie.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto użytkownika. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.
Wypłaty dla organizacji realizujemy wypłaty kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn - 100zł. W ciągu paru dni po realizacji transakcji pojawia się ona w historii darowizn na Twoim koncie. Partnerzy ostatecznie potwierdzają darowizny w ciągu 30 do 90 dni od momentu transakcji.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl finansujemy pobierając opłaty od Partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj