Jak zainstalować widget FaniPay na różnych domenach (stronach)?

Zbieranie darowizn na różnych domenach (stronach internetowych) tej samej organizacji jest możliwe po rejestracji do Tpay.

Istnieją 2 rozwiązania z których można skorzystać:

Dodanie drugiej domeny w panelu Tpay

W panelu Tpay może zostać dodana druga domena, na której będą zbierane płatności.

W tym przypadku jednak nie będzie możliwości ustawienia innych kwot na widgecie płatności, innej kolorystyki, a po dokonaniu wpłaty nastąpi powrót na domenę główną.

Dodatkowo – wpłaty w raportach będą nie będą zwierały podziału na domeny, z których pochodzą.

Założenie drugiego konta organizacji z inną domeną

Założenie drugiego konta organizacji w serwisie FaniMani.pl i ponowna rejestracja do Tpay (wówczas proces rejestracji zostanie uproszczony i od razu będzie można zainstalować widget).

Ważne, aby podczas rejestrowania nowego konta podać odpowiednią – nową domenę, jeśli numer rachunku będzie ten sam, wówczas Tpay przeprowadzi weryfikacje na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rozwiązanie to pozwoli na dowolną konfigurację drugiego widgetu – wybór innych kolorów, kwot, strony podziękowania itp.

Wpłaty będą wówczas osobno widoczne w raportach, dzięki czemu będzie można zobaczyć, z której domeny pochodzi dana wpłata darowizny.

Nowe konto można założyć po zalogowaniu się na fanimani.pl i przejściu na stronę http://fanimani.pl/rejestracja-organizacji/ ​- wtedy z poziomu jednego logowania będą Państwo mieć dostęp do zarządzania jednym i drugim profilem.

Po ponownej rejestracji do Tpay prosimy o informację, abyśmy uruchomili proces uproszczonej weryfikacji.

Inne w kategorii Moduł wpłat na stronie www: