Jesteśmy, aby pomagać!

powrót do fanimani.pl
Twoje centrum pomocy / Dla organizacji / FaniPAY 💳 płatności online / Z pomocą FaniMani / Moduł wpłat na stronie www / Jak zainstalować widget FaniPay na różnych domenach (stronach)?

Jak zainstalować widget FaniPay na różnych domenach (stronach)?

Zbieranie darowizn na różnych domenach (stronach internetowych) tej samej organizacji jest możliwe po rejestracji do Tpay.

Istnieją 2 rozwiązania z których można skorzystać:

Dodanie drugiej domeny w panelu Tpay

W panelu Tpay może zostać dodana druga domena, na której będą zbierane płatności.

W tym przypadku jednak nie będzie możliwości ustawienia innych kwot na widgecie płatności, innej kolorystyki, a po dokonaniu wpłaty nastąpi powrót na domenę główną.

Dodatkowo – wpłaty w raportach będą nie będą zwierały podziału na domeny, z których pochodzą.

Założenie drugiego konta organizacji z inną domeną

Założenie drugiego konta organizacji w serwisie FaniMani.pl i ponowna rejestracja do Tpay (wówczas proces rejestracji zostanie uproszczony i od razu będzie można zainstalować widget).

Ważne, aby podczas rejestrowania nowego konta podać odpowiednią – nową domenę, jeśli numer rachunku będzie ten sam, wówczas Tpay przeprowadzi weryfikacje na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rozwiązanie to pozwoli na dowolną konfigurację drugiego widgetu – wybór innych kolorów, kwot, strony podziękowania itp.

Wpłaty będą wówczas osobno widoczne w raportach, dzięki czemu będzie można zobaczyć, z której domeny pochodzi dana wpłata darowizny.

Nowe konto można założyć po zalogowaniu się na fanimani.pl i przejściu na stronę http://fanimani.pl/rejestracja-organizacji/ ​- wtedy z poziomu jednego logowania będą Państwo mieć dostęp do zarządzania jednym i drugim profilem.

Po ponownej rejestracji do Tpay prosimy o informację, abyśmy uruchomili proces uproszczonej weryfikacji.