By buying from Trollbeads you help the organization of your choice

5% wartości zakupów dla the organization of your choice

Select beneficiary to proceed to the store

Użytkownicy wsparli ostatnio:

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoje wsparcie zostanie naliczone i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia wsparcia.

Koszty dostawy nie wliczają się do wartości zakupów.

Dodatkowe informacje:

5% wartości zakupów

Trollbeads

Trollbeads i X Jewellery to marki, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór biżuterii, w tym bransoletki, naszyjniki, kolczyki, pierścionki i wiele innych. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak srebro, złoto i kamienie szlachetne, co gwarantuje ich trwałość i elegancki wygląd.

Dzielenie się pasją

Biżuteria to produkt szczególny. Kupowana na wyjątkowe okazje, ofiarowywana w prezencie i będąca ważnym elementem stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i odświętnych. Nic więc dziwnego, że przede wszystkim kobiety, ale coraz częściej również mężczyźni pragną, aby ich biżuteria była wyjątkowa. Trollbeads zaspokaja tę potrzebę tworząc produkty, w których artystyczna kreatywność, personalizacja i wyjątkowy kunszt łączą się z kroplą szaleństwa. Oryginalny wygląd to jedno, drugie to niezwykła dbałość o szczegóły i najwyższą jakość materiałów; mamy tu między innymi 18-karatowe złoto, srebro próby 925, włoskie szkło Murano, perły słodkowodne, bursztyn oraz kamienie szlachetne. Tym co najbardziej urzeka w marce Trollbeads jest niepowtarzalność produktów. Każdą z kulek wykonuje się ręcznie ze szkła rozpalonego w otwartym płomieniu. 

Inspiracje

Projekty biżuterii Trollbeads inspirowane są mitologią, duchowością, bajkami, przyrodą i różnorodnością kulturową oraz zdarzeniami z dnia codziennego. Dlatego każdy koralik niesie ze sobą inną historię i tylko od nas zależy jak je połączymy i jaką własną opowieść z nich stworzymy. W sercu kolekcji leży duńska pochwała dla eleganckiej prostoty, funkcjonalności i jakości. Dzięki temu połączeniu marka zdobyła światowe uznanie i była wystawiana na Sculpture Objects & Functional Art. w Chicago i Nowym Jorku. W kolekcji znajdują się koraliki, bransoletki, naszyjniki, kolczyki, pierścionki, biżuteria do włosów oraz diademy. 

Frequently Asked Questions

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy zdobywa lojalnych klientów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z przychodów prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem