Kupując w Skład Prosty pomagasz wybranej przez siebie organizacji

2% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Skład Prosty jest obecnie niedostępny na FaniMani. Wybierz inny sklep

Klienci Skład Prosty wsparli ostatnio:

1.34 zł
Kasia wsparła Zwierzaki z Mińska
1.06 zł
2.54 zł
3.20 zł
Ewelina wsparła Koty spod Mostu
3.94 zł
Robert wsparł Otwarte Klatki

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoja darowizna zostanie naliczona i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia darowizny.

Darowizna nie nalicza się od kosztów dostawy.

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

2% wartości zakupów

Skład Prosty

Cześć! 🙋‍♀️ Jestem Alicja i to ja wymyśliłam i stworzyłam Skład Prosty. W trakcie 15 lat pracy w branży kosmetycznej miałam okazję testować wiele kosmetyków i marek — także tych drogich, "selektywnych". I wiesz co? Wybór był prosty. Bo nieprzekombinowane rzeczy przemawiają do mnie bardziej. Bo małe firmy i ludzie, którzy je tworzą, są mi bliższe niż wielkie koncerny. Bo dokładanie swojej cegiełki do ochrony środowiska jest dla mnie ważne. Dlatego powstał Skład Prosty. To sklep z naturalnymi kosmetykami i akcesoriami mającymi umilać i ułatwiać życie. Znajdziesz w nim polskie, nietestowane na zwierzętach kosmetyki o dobrych składach i… nas :) Otwarty na pytania zespół. Jeśli więc poczujesz się zagubiona i nie będziesz pewna, jaki kosmetyk polubi się z Twoją skórą, napisz do nas, a my zajmiemy się resztą. 🙂 Większość składowych kosmetyków pakowanych jest w szklane opakowania, a w paczce, którą otrzymasz, nie znajdziesz plastikowej folii bąbelkowej. Od początku istnienia Składu Prostego udowadniamy, że szklane opakowania mogą być zapakowane wg. zasady less waste i świetnie nam się to sprawdza. Podobnie jak podejście, że paczka ze Składu to prezent dla samej siebie. 🎁 Zresztą, sprawdź sama jak pakujemy. Zapraszam Cię serdecznie, nie tylko do zakupów. Chciałabym, żebyś poczuła (lub poczuł) się w Składzie jak na pogaduchach z najlepszą przyjaciółką. Naturalnie, komfortowo i bez napinki. Więc jeśli będziesz chciała o coś zapytać, poradzić się, upewnić, jesteśmy tu.

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a skle internetowy dzieląc się zyskiem zdobywa lojalnych klientów. Serwis FaniMani.pl jest bezpłatny dla organizacji i użytkowników, a koszty jego działania pokrywamy z budżetów naszych partnerów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część (procent) wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z budżetów wszystkich partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz