Kupując w LOVA pomagasz wybranej przez siebie organizacji

5% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Użytkownicy wsparli ostatnio:

12.60 zł
Anna wsparła Filip Jędrychowski
1.16 zł
4.25 zł
4.67 zł
2.59 zł
Beti wsparł SOS KOTY Mielec
1.02 zł

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoje wsparcie zostanie naliczone i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia wsparcia.

Koszty dostawy nie wliczają się do wartości zakupów.

Dodatkowe informacje:

5% wartości zakupów

LOVA

Jesteśmy kobietami, które pragnęły stworzyć projekt poprawiający jakość życia intymnego każdej z Nas. Widzimy Twoje problemy i potrzeby, a naszym celem jest odpowiedzieć na nie najlepiej jak potrafimy. Marka LOVA powstała, by zadbać o satysfakcję seksualną kobiet w każdym wieku. We współpracy z ekspertami opracowałyśmy produkty klasy premium, które wspierają zdrowie intymne oraz wzmacniają doznania seksualne — po to, by każda kobieta mogła czerpać pełną radość ze zbliżeń.

Sklep LOVA oferuje kosmetyki oraz suplementy diety wspomagające zdrowie intymne kobiet w każdym wieku. Wszystkie produkty są marki własnej. Aby utrzymać najwyższy poziom produktów powstają one w zgodzie z czterema zasadami: 1. Produkty pochodzenia naturalnego Nasze produkty zawierają min 96% składników pochodzenia naturalnego. Tworzymy je zgodnie z ideą „clean label” – prosty skład, naturalne składniki, bez sztucznych dodatków. 2. Wsparcie Zapewniamy naszym klientkom profesjonalną pomoc i wsparcie konsultantów przeszkolonych przez naszych ekspertów. Jesteśmy dostępni online i telefonicznie. 3. Jakość i bezpieczeństwo Nasze produkty są wytwarzane w Polsce, z zachowaniem najwyższych standardów, zgodnie z Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi (GMP). Produkty podlegają rejestracji w bazie CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Prowadzimy badania w niezależnych laboratoriach. 4. Ekspercka wiedza Współpracujemy z ekspertkami w dziedzinie zdrowia intymnego kobiet: ginekolożkami, osteopatkami ginekologicznymi, edukatorkami seksualnymi i menstruacyjnymi, doulami, położnymi etc.

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy zdobywa lojalnych klientów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z przychodów prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz