Zadbaj o zdrowe finanse organizacji

dołącz do 9448 małych i dużych organizacji, które już korzystają z FaniMani.pl i zbierają darowizny na różne sposoby

Wpłaty darowizn na stronie internetowej

Zbiórki online

Darowizny od zakupów online

Darowizny za linki na stronie

Bezpłatne strony organizacji / zbiórkowe

oraz dodatkowo narzędzia i wiedza:

Narzędzia 1,5% podatku

Szkolenia Akademia NGO FaniMani

Kampanie Giving Tuesday

Widget i plugin WordPress

Generator materiałów graficznych i szablony Canva

Fundacja FaniMani powstała z misją wspierania różnych organizacji społecznych w zbieraniu funduszy na to, co jest ważne. Współpracujemy z fundacjami, stowarzyszeniami, szkołami, harcerzami i innymi grupami realizującymi zadania o naturze prospołecznej.

Realizujemy swoją misję we współpracy z setkami firm, znanych lokalnie i międzynarodowo, których marki znajdziecie w serwisie. Ścisła współpraca z otoczeniem biznesowym pozwala nam oferować narzędzia, które pomagają w zbieraniu pieniędzy bez ryzyka i kosztów zarówno dla osób pomagających, jak i dla adresatów pomocy finansowej.

Przy pomocy narzędzi FaniMani organizacje zebrały już ponad 6 mln złotych!

Byliśmy świadkami powstawania, rozwoju i udoskonalania się tej zupełnie nowej na rynku formy dobroczynności, którą uważamy za idealne połączenie "przyjemnego z pożytecznym", korzystnego dla każdej ze stron.

Jagna Gill, Fundacja na Rzecz Ratownictwa Specjalistycznego z Wykorzystaniem Psów IRMA

FaniMani to świetne narzędzie dla organizacji, których fani lubią robić zakupy przez internet:-) Serwis rozwija się, dopasowuje do potrzeb organizacji i kupujących, przygotowuje personalizowane materiały do promocji, ekspresowo odpowiada na pytania i jeszcze szybciej rozwiązuje problemy (których tak naprawdę było bardzo niewiele).

Olga Janaszek - Serafin, Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ

Darowizny od zakupów online

FaniMani.pl to pierwszy i jedyny w Polsce serwis, gdzie każdy kto robi zakupy w sklepach online może bezpłatnie wspierać Waszą organizację. Sklepy internetowe (jest ich serwisie FaniMani ponad 1750) dzielą się zyskiem - kupujący (wspierający) ma produkt w tej samej cenie, a Wy otrzymujecie darowiznę (średnio 2.5% wartości zakupów!).

 

Wpłaty darowizn na stronie www

FaniPAY to system szybkich płatności online, który powstał z myślą o organizacjach społecznych. Korzystając z FaniMani szybko i bez zbędnych formalności zarejestrujesz organizację do płatności i zaczniesz zbierać jednorazowe i cykliczne darowizny na stronie internetowej Waszej organizacji.

Darowizny za linki na stronie internetowej organizacji

Prowadzicie stronę internetową i wkładacie w nią dużo pracy? W programie FaniSEO możecie otrzymywać darowizny za umieszczenie linków na Waszej stronie. Im lepsza pozycja Waszej strony w wyszukiwarce Google tym wyższą, regularną darowiznę będziecie otrzymywać.

Bezpłatne strony internetowe

Dopiero startujecie albo potrzebujecie zrobić stronę kampanii? Nic prostszego! Korzystając z kreatora FaniWEB pierwszą wersję strony uruchomicie w 15 minut! Korzystając z prostego edytora Elementor dostosujecie stronę do Waszych potrzeb i zbudujecie własne miejsce w internecie.

Narzędzia "1,5% podatku"

Jeśli tylko zbieracie 1,5% podatku narzędzia od FaniMani pomogą Wam w komunikacji i dotarciu z informacją do darczyńców. Gotowe filmy i grafiki, dodatek do strony internetowej oraz rozszerzenie do przeglądarek to tylko niektóre z nich. Więcej w zakładce 1,5% w Panelu Organizacji.

Akademia NGO FaniMani

To czego się nauczysz nikt Ci nie zabierze! W FaniMani lubimy dzielić się wiedzą i robimy to 1-2x w miesiącu w formie szkoleń i webinarów. Dla każdej zarejestrowanej organizacji dostępne są również nagrania z wcześniejszych spotkań, prezentacje, szablony i ćwiczenia.

Giving Tuesday

Jeden dzień w roku, ale jaki znaczący! Dzień, w którym robimy dobry hałas w mediach, promujemy działalność społeczną i zachęcamy do wspierania oraz zaangażowania. Dzień, który łączy organizacje, firmy, samorządy i każdą Polkę i Polaka wokół idei hojności.

Widget WWW i plugin WordPress

Wysuwane banery i inne dodatki do Waszej strony www, które w prosty sposób pomogą Wam zbierać więcej darowizn. Szybka instalacja i prosta konfiguracja.

Generator materiałów

Nie macie czasu na tworzenie grafik i filmów? Nie ma sprawy! Po dodaniu loga organizacji możecie pobrać kilkaset gotowych (z Waszym logo) grafik oraz filmów do promocji darowizn od zakupów online oraz innych sposobów wspierania Waszej organizacji.

Załóż konto organizacji

To nic nie kosztuje

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem