Zarejestruj organizację

Jedno konto - wiele sposobów na finansowanie Waszej organizacji.
FaniMani to przede wszystkim darowizny od zakupów online. Zakładając konto organizacji otrzymujesz również dostęp do FaniPAY (darowizny na stronie www), FaniWEB (bezpłatne strony dla NGO), FaniSEO (darowizny za linki na stronie organizacji) oraz innych narzędzi, które udostępnia Fundacja FaniMani.
Zaraz po założeniu organizacji możesz zacząć zbierać darowizny od zakupów online! W Panelu Organizacji będziesz mieć dostęp do materiałów i podpowiedzi jak korzystać z FaniMani i darowizn od zakupów online.

1. Konto administratora profilu


Akceptuję ​Regulamin Użytkownika​ i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez Fundację FaniMani z siedzibą w Poznaniu zgodnie z jego zapisami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okazje do pomagania. Ustawienia komunikacji e-mail możesz zmienić na koncie użytkownika w sekcji Ustawienia: Powiadomienia i newslettery.

2. Dane organizacji


fanimani.pl/

Adres waszego profilu na FaniMani.pl. Jeśli chcesz mieć adres fanimani.pl/xyz/ to wpisz tu xyz

np. http://www.mojastrona.pl (zaczynając od http://)

np. https://www.facebook.com/faniManifaniMani

np. https://www.instagram.com/fanimani_pl/

np. https://twitter.com/fanimani_pl

np. https://www.facebook.com/faniManifaniMani

Prosimy zaznaczyć od 1 do 2 pozycji

Prosimy zaznaczyć od 1 do 3 pozycji

Można wprowadzić inne działania oddzielając je przecinkiem

Prosimy zaznaczyć 1 lub więcej

Zebrane środki przeznaczymy na:

Możesz wypełnić 1, 2 albo wszystkie pozycje. Informacja ta pojawi się na Waszym profilu i pomoże użytkownikowi dowiedzieć się na co zbieracie. Warto wpisać konkretne cele, np. zakup sprzętu rehabilitacyjnego, karmę dla zwierząt, zorganizowanie zajęć dla dzieci itp.

Akceptuję ​Regulamin Beneficjanta​ i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez Fundację FaniMani z siedzibą w Poznaniu zgodnie z jego zapisami.

Chcę otrzymywać podpowiedzi jak zbierać na FaniMani

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Nasi Darczyńcy