Zarejestruj organizację

Jeśli Twoja organizacja chce skorzystać ze serwisu fanimani.pl, wystarczy ją zarejestrować. Rejestracja oraz korzystanie z serwisu jest bezpłatne dzięki naszej współpracy Fundacji FaniMani z partnerami serwisu (a jest ich obecnie ponad 1459).


Zaraz po założeniu organizacji otrzymasz dostęp do Panelu organizacji gdzie znajdziesz gotowe materiały i podpowiedzi jak korzystać z tej nowoczesnej formy zbierania darowizn.

1. Konto administratora profilu


Akceptuję ​Regulamin Użytkownika​ i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez Fundację FaniMani z siedzibą w Poznaniu zgodnie z jego zapisami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okazje do pomagania. Ustawienia komunikacji e-mail możesz zmienić na koncie użytkownika w sekcji Ustawienia: Powiadomienia i newslettery.

2. Dane organizacji


fanimani.pl/

Adres waszego profilu na FaniMani.pl. Jeśli chcesz mieć adres fanimani.pl/xyz/ to wpisz tu xyz

np. http://www.mojastrona.pl (zaczynając od http://)

np. https://www.facebook.com/faniManifaniMani

np. https://www.instagram.com/fanimani_pl/

np. https://twitter.com/fanimani_pl

np. https://www.facebook.com/faniManifaniMani

Prosimy zaznaczyć od 1 do 2 pozycji

Prosimy zaznaczyć od 1 do 3 pozycji

Można wprowadzić inne działania oddzielając je przecinkiem

Prosimy zaznaczyć 1 lub więcej

Zebrane środki przeznaczymy na:

Możesz wypełnić 1, 2 albo wszystkie pozycje. Informacja ta pojawi się na Waszym profilu i pomoże użytkownikowi dowiedzieć się na co zbieracie. Warto wpisać konkretne cele, np. zakup sprzętu rehabilitacyjnego, karmę dla zwierząt, zorganizowanie zajęć dla dzieci itp.

Akceptuję ​Regulamin Beneficjanta​ i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez Fundację FaniMani z siedzibą w Poznaniu zgodnie z jego zapisami.

Chcę otrzymywać podpowiedzi jak zbierać na FaniMani

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Nasi Darczyńcy