Rejestracja Szkoły na FaniMani.pl

 

Od września 2022 nie ma potrzeby rejestracji szkoły na fanimani.pl. Wszystkie szkoły działające w Polsce zostały dodane na podstawie danych z Systemu Informacji Oświatowej i można je znaleźć na fanimani.pl/szkoly/

Założone w ten sposób profile ułatwiają rozliczenia oraz zarządzanie klasami.

Dostęp do historii wsparcia dla całej szkoły otrzymuje każdy zarejestrowany użytkownik i wspierający daną szkołę. Zobacz jak wybrać szkołę/klasę.

Numer rachunku do wypłaty darowizn dla szkoły/klasy możesz wysłać przy pomocy tego formularza. Po zweryfikowaniu będzie on widoczny na profilu szkoły/klasy dla wszystkich wspierających ją osób.

Na profilach szkolnych istnieje możliwość dodania logo szkoły - w tym celu wyślij nam wiadomość załączając logo oraz link do profilu szkoły.

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem