By buying from HelloDogs you help the organization of your choice

3,5% wartości zakupów dla the organization of your choice

Select beneficiary to proceed to the store

Klienci HelloDogs wsparli ostatnio:

10.17 zł
Agata wsparła Otwarte Klatki
7.35 zł
JENY wsparł Kocia Klitka
7.35 zł
JENY wsparł Kocia Klitka
8.05 zł
JENY wsparł Kocia Klitka
2.83 zł
7.35 zł
JENY wsparł Kocia Klitka
4.90 zł
JENY wsparł Kocia Klitka

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoje wsparcie zostanie naliczone i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia wsparcia.

Koszty dostawy nie wliczają się do wartości zakupów.

Dodatkowe informacje:

3,5% wartości zakupów

HelloDogs

Pies, to najlepszy przyjaciel człowieka, więc warto dbać o tę przyjaźń nie tylko bawiąc się z pupilem, ale także dbając o jego zdrowie. Najlepszą metodą na to jest dostarczanie psu wartościowej karmy, która dobrze odżywi jego ciało. HelloDogs powstał z pasji do zwierząt i jest oficjalnym sklepem marki DobraKARMA. Oferuje bezzbożową, pełnowartościową karmę z krótkim składem, dzięki której psiak będzie najedzony, szczęśliwy, a przede wszystkim - zdrowy. W sklepie internetowym sklep.hellodogs.pl dostępne są karmy suche, mokre, oraz przysmaki i akcesoria.


Najlepsza karma dla psów w HelloDogs


HelloDogs stawia na jakość produktu, dlatego w ofercie sklepu znajdziesz najlepszą karmę, zarówno suchą jak i mokrą. Jakościowa, bezzbożowa karma, prosty, naturalny skład to bez wątpienia duże atuty HelloDogs. Jeśli nie możesz się zdecydować, lub chcesz wiedzieć co dokładnie zasmakuje psiakowi, to jest możliwość zakupu pakietów próbnych, w których znajdują się 4 próbki suchej karmy. Wszystkie karmy dostępne w sklep.hellodogs.pl to produkty hipoalergiczne z wysoką zawartością naturalnych składników. Do produkcji suchych karm używana jest technologia FreshtrusionTM, dzięki której możliwe jest łączenie świeżego mięsa z warzywami,, owocami i olejami.


sklephellodogs.pl to nie tylko karma!


HelloDogs tworzą pasjonaci i specjaliści. Z każdego zakupu w sklepie internetowym, część kwoty jest odkładana na cele charytatywne. W trosce o dobre zdrowie i bezpieczeństwo psiaków sklep.hellodogs.pl w ramach programu „dobra karma wraca” cyklicznie organizuje w swoich social mediach głosowanie, którym organizacjom klienci chcą przyznać zapomogę. Robiąc zakupy w sklep.hellodogs.pl nie tylko dbasz o swojego psa, ale także pomagasz innym!

Frequently Asked Questions

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy zdobywa lojalnych klientów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z przychodów prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem