You are now supporting: Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej we Frycowej, Frycowa

Kupując w Empik.com wspierasz Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej we Frycowej, Frycowa

0,4-3,6% wartości zakupów dla Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej we Frycowej, Frycowa

AKTYWUJ DAROWIZNĘ

Klienci Empik.com wsparli ostatnio:

1.81 zł
Adam wsparł KSzach64
2.42 zł
1.66 zł
Małgorzata wsparła Fundacja Tabby-Burasy i Spółka
3.62 zł
Edyta wsparła Zofia Kulka
0.99 zł

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoja darowizna zostanie naliczona i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia darowizny.

Darowizna nie nalicza się od kosztów dostawy.

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

0,4-3,6% wartości zakupów


1,2% wartości zakupów z kategorii Dziecko

0,8% wartości zakupów z kategorii Ebooki

1,53% wartości zakupów z kategorii Elektronika

0,8% wartości zakupów z kategorii Filmy

1,6% wartości zakupów z kategorii Dom i Ogród

1,8% wartości zakupów z kategorii Gadżety własne

0,8% wartości zakupów z kategorii Gry cyfrowe

1,8% wartości zakupów z kategorii Książki polskojęzyczne

1,2% wartości zakupów z kategorii Książki obcojęzyczne

1,4% wartości zakupów z kategorii Moda

0,8% wartości zakupów z kategorii Multimedia Gry

0,4% wartości zakupów z kategorii Multimedia Konsole

1,4% wartości zakupów z kategorii Muzyka

1,6% wartości zakupów z kategorii Muzyka mp3

1,4% wartości zakupów z kategorii Perfumeria pielęgnacja

1,4% wartości zakupów z kategorii Perfumeria zapachy

1,6% wartości zakupów z kategorii Podręczniki i Książki/Dla dzieci

0,4% wartości zakupów z kategorii Pozostałe

1,4% wartości zakupów z kategorii Sport

1,35% wartości zakupów z kategorii Zabawki

3,6% wartości zakupów z kategorii Empik Premium

3,6% wartości zakupów z kategorii Empik Premium free

1,8% wartości zakupów z kategorii  Prasa

1,3% wartości zakupów z kategorii  Kolekcje własne

1,8% wartości zakupów z kategorii  Szkolne i papiernicze

0,76% wartości zakupów z kategorii  AGD

2% wartości zakupów z kategorii  Motoryzacja

3,6% wartości zakupów z kategorii  Empik Premium 12m

0,6% wartości zakupów z kategorii  Motoryzacja \ Opony, felgi i kołpaki kół

0,6% wartości zakupów z kategorii  Motoryzacja \ Chemia motoryzacyjna

0,6% wartości zakupów z kategorii  Motoryzacja \ Motocykle i quady

0% wartości zakupów z kategorii  Abonamenty

1,4% wartości zakupów z kategorii  Rolki/Deskorolki/Hulajnogi

0,5% wartości zakupu z kategorii Elektronika/PS5 


Darowizny nie są naliczane za zakup abonamentów Empik Premium, Empik Music i Empik Go.

Empik.com

Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W 188 salonach (stan na początek 2013 r.) Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: książki, muzykę, filmy, gry i programy multimedialne, prasę, produkty art&pap, artykuły edukacyjne, gadżety, produkty do dekoracji wnętrz a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.

 

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a skle internetowy dzieląc się zyskiem zdobywa lojalnych klientów. Serwis FaniMani.pl jest bezpłatny dla organizacji i użytkowników, a koszty jego działania pokrywamy z budżetów naszych partnerów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część (procent) wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z budżetów wszystkich partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis fanimani.pl prowadzony jest od 2014 roku przez Fundację FaniMani (OPP). Naszą misją jest wspieranie organizacji społecznych w zbieraniu funduszy na ważne cele. Zobacz wszystkie narzędzia FaniMani dla NGO

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Nasi Darczyńcy
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz