Kupując w Romet pomagasz wybranej przez siebie organizacji

2,5% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoje wsparcie zostanie naliczone i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia wsparcia.

Koszty dostawy nie wliczają się do wartości zakupów.

Dodatkowe informacje:

2,5% wartości zakupów

Romet

Wiesz, że podczas pokonywania rowerem i samochodem takiego samego dystansu, auto zużyje siedmiokrotnie więcej powietrza. Energia którą zużyje rekreacyjny rowerzysta, nie wystarczyłaby nawet na zasilenie świateł samochodu na takim samym dystansie. Wybierz rower ponad samochód i dbaj o zdrowie swoje i Ziemi! Zadajesz sobie pytanie jaki rower wybrać? Górski, miejski, trekkingowy, a może elektryczny? Sprawdź ofertę sklepu rowerowego romet.pl i wybierz akcesorium dla siebie!

Nowoczesna fabryka rowerów Romet

Marka Romet zna się na na jednośladach - firma nieustannie je doskonali, wyznaczając nowe standardy w produkcji i designie, przeobrażając swoją pasję w cenione na świecie rowery, motorowery, skutery i motocykle. Celem romet.pl jest tworzenie rowerów, w których innowacje łączą się z doskonałą jakością, zachowując przy tym rozsądne ceny. Od rowerów trekkingowych, przez miejskie retro, rekreacyjne, wyczynowe, po nowoczesne rowery o napędzie elektrycznym. Romet należy do grupy najważniejszych producentów rowerów w Europie. Aktualnie produkty romet.pl dostępne są w m.in. w Niemczech, Austrii, Belgii, Szwecji, Anglii oraz Hiszpanii.

Asortyment romet.pl zróżnicowany pod wieloma aspektami

Marka Romet oferuje szeroki wybór rowerów, które różnią się od siebie specyfikacją, technologią, przeznaczeniem oraz wyglądem. W zależności od rodzaju nawierzchni i ukształtowania terenu możesz zdecydować się m.in. na klasyczne rowery turystyczne czy na modele przeznaczone typowo do jazdy miejskiej, po lesie lub w górach. Poszczególne rowery zostały również dopasowane do płci i wieku. W asortymencie znajdziesz rowery przeznaczone dla mężczyzn oraz kobiet, a także dla nastolatków oraz dla rozpoczynających dopiero swoją przygodę z jazdą kilkulatków. Każdy model roweru od Rometu wyróżnia się wysoką wytrzymałością, co ma swoje odzwierciedlenie w dożywotniej gwarancji na ramę. W ofercie romet.pl znajdziesz również akcesoria rowerowe poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach.  W tej kategorii znajdują się takie akcesoria jak oświetlenie roweru, zapięcia, pompki, kaski i wiele innych. 

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy zdobywa lojalnych klientów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z przychodów prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem