Wspieraj integrację międzykulturową

Wpłata dla Centrum Nauki Kopernik, Warszawa 00-390, Wybrzeże Kościuszkowskie 20
Do wpłaty zaprasza Anna
Centrum Nauki Kopernik - zdjęcie

W ramach naszego programu „Razem dla lepszej przyszłości” tworzymy przestrzeń, w której dzieci różnych narodowości oraz ich rodziny mogą wspólnie spędzać czas i odkrywać świat nauki. W trakcie interaktywnych zajęć opartych na eksperymentowaniu i konstruowaniu dzieci nie tylko pogłębiają swoją wiedzę naukową, ale także poznają i mogą lepiej zrozumieć kultury i języki swoich koleżanek i kolegów z innych krajów.

Twoja darowizna umożliwi nam dalsze prowadzenie tych zajęć i wspieranie więzi międzykulturowych. Dzięki niej będziemy mogli kontynuować naszą misję, tworząc otwarte i przyjazne środowisko, w którym różnorodność jest celebrowana i doceniana.

Przyłączając się do naszej inicjatywy, pomagasz nam budować mosty międzykulturowe oraz promować wzajemne zrozumienie i szacunek. Warto inwestować w rozwój i integrację dzieci – to one będą w przyszłości nadawać kształt naszemu społeczeństwu.

Wpłata kwoty 50 zł umożliwi jednemu dziecku udział w cyklu zajęć międzykulturowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie „Razem dla lepszej przyszłości” lub dokonać darowizny, odwiedź stronę internetową programu www.kopernik.org.pl/razem-dla-lepszej-przyszlosci.
Klauzula informacyjna: Darczyńco, Twoje dane (imię i nazwisko) są niezbędne do realizacji umowy darowizny dla Centrum Nauki Kopernik natomiast adres e-mail służy Centrum Nauki Kopernik – na podstawie uzasadnionego interesu – do wysłania podziękowań za wsparcie oraz informacji o działalności Centrum Nauki Kopernik. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać takich informacji, wyślij swój sprzeciw na adres anna.plociennik@kopernik.org.pl

Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO masz w każdej chwili prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli stwierdzisz, że Twoje prawa zostały naruszone, możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)


 

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem