Każdego roku niemal 5000 osób w trudnej sytuacji finansowej zwraca się do nas z prośbą o darmowy bilet do Centrum Nauki Kopernik. Niestety nie jesteśmy w stanie zaprosić wszystkich potrzebujących. Dlatego zwracamy się z prośbą o Twoje wsparcie.
Twoja darowizna pozwoli nam gościć u siebie większą liczbę dzieci, które w Koperniku – często po raz pierwszy – mają okazję zetknąć się ze światem nauki. Wizyta na naszych Wystawach to dla nich nie tylko wspaniała przygoda, ale także unikalna szansa na poszerzenie horyzontów, rozwijanie pasji i zainteresowań naukowych oraz budowanie przyszłości. Podaruj dziecku możliwość samodzielnego eksperymentowania w centrum nauki!
Wpłata kwoty 30 zł umożliwi wstęp na Wystawy jednemu dziecku w trudnej sytuacji finansowej.
W imieniu tych dzieci serdecznie dziękujemy za Twoje wsparcie!