Poznaj potegę ludzkich serc
 

 • Liczy się tylko Wasza zbiórka

  Darczyńca wchodząc na stronę Waszej zbiórki widzi tylko Waszą zbiórkę. Nie zachęcamy go do zapoznania się z innymi zbiórkami czy też profilami innych organizacji.

 • Podziękowania wirtualne

  Na przykład specjalna treść podziękowania za udział w zbiórce, zdjęcie czy film, albo wszystkie 3 rzeczy na raz.

 • Podziękowania materialne

  Możecie określić prezenty, które otrzyma darczyńca za wpłatęi określić liczbę dostępnych prezentów. Liczba dostępnych prezentów zmniejsza się po dokonaniu wpłaty na zbiórkę.

 • Personalizacja

  Wybierasz własny kolor główny, aby zbiórka była spójna z kolorystyką Waszej organizacji.

 • Niska prowizja i szybka wypłata

  Prowizja wynosi tylko 5% zebranej kwoty (w tym koszty płatności online!), a wypłata w ciągu maksymalnie 7 dni od dnia zakończenia zbiórki.

 • Kwoty wpłat i specjalne podziękowania

  Możecie określić różne kwoty sugerowanych wpłat i każda z tych wpłat może mieć inne podziękowanie.

 • Wpłata dowolna

  Oprócz sugerowanych wpłat darczyńca może również wybrać własną kwotę wpłaty

 • Dostosowane do urządzeń mobilnych

  Rodzaj urządzenia nie jest przeszkodą w dokonaniu wpłaty.

 • Pozyskujecie nowych darczyńców

  Po dokonaniu wpłaty na zbiórkę zachęcamy użytkownika, aby wspierał Was również bezpłatnie podczas zakupów w internecie przy wykorzystaniu mechanizmu FaniMani.pl

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nie zbierzecie kwoty, którą planowaliście - po zakończeniu zbiórki otrzymacie to, co udało się zebrać.
Nie ma takiej potrzeby. W związku ze zmianą w ustawie o zbiórkach publicznych, która weszła w życie 18 lipca 2014 roku zbiórki prowadzone elektroniczne nie muszą być zgłaszane do ministerstwa.
Zbiórkę może zorganizować każda organizacja, osoba fizyczna, jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej (w szczególności podmiot działający jako: fundacja, stowarzyszenie, szkoła, klub sportowy, drużyna sportowa lub grupa czy organizacja) prowadząca działalność o celu charytatywnym lub powszechnie uznanym za pożyteczny społecznie.
Zbiórka może być prowadzona na cele charytatywne lub powszechnie uznane za pożyteczne społecznie.
Tak. Od 18 lipca 2014 zbiórki na konto bankowe czy też prowadzone przez wpłaty online nie podlegają pod ustawę o zbiórkach publicznych i można je prowadzić przy wykorzystaniu FaniMani.pl
Wystarczy, że zalogujesz się na konto Waszej organizacji na FaniMani.pl, a następnie przejdziesz do Zbiórek. Jeśli jeszcze nie macie konta na FaniMani możecie je założyć tutaj
Za zakończone zbiórki pobieramy prowizję w wysokości 5% zebranej kwoty w tym koszty płatności online (szybkich przelewów bankowych).
Nie. Na Waszych zbiórkach nie będziemy promować czy reklamować zbiórek robionych przez inne organizacje.
Nie, zbiórki nie będą widoczne na stronie głównej FaniMani. Dostęp do nich będzie można uzyskać tylko poprzez link utworzony podczas zakładania zbiórki.
Nie. Oprócz prowizji od zebranej kwoty nie pobieramy żadnych opłat.

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem