Fundacja Kiabakari

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani.

 • Serduszko Część wartości Twoich zakupów trafia do nas.
 • Metka cenowa z sercem To nic nie kosztuje, robisz zakupy tak jak zwykle.
Fundacja Kiabakari - logotyp/zdjęcie

Jak to działa?

 • Zakupy on-line?
  Planujesz zakupy w Internecie?
 • Wejdź przez przez FaniMani
  Wejdź na stronę sklepu przez FaniMani
 • Płacisz tyle co zwykle
  Kupujesz jak zwykle i płacisz tyle co zwykle
 • Otrzymujemy darowiznę średnio 2,5% od wartości Twoich zakupów

Korzystaj z oferty ponad 1011 sklepów internetowych i wspieraj naszą działalność:

Fundacja Kiabakari

Kraków 30-611, Wysłouchów 40/57,

www.kiabakari.orgikonka Facebook Profil Facebook

Jesteśmy nienastawioną na zysk organizacją pozarządową, stworzoną przez profesjonalistów różnych dziedzin, realizującą zadania sfery pożytku publicznego związanye z działalnością charytatywną, wychowawczą, pomocową i humanitarną na rzecz rozwoju lokalnych wspólnot w Tanzanii oraz w innych krajów rozwijających się.
Prowadzimy działania na rzecz wychowania lokalnych wspólnot w postawie tolerancji, wzajemnego poznania, szacunku, rozumienia i nawiązywania więzi między ludźmi różnorodnych grup etnicznych, kultur i tradycji.
Staramy się podnosić poziom edukacji i rozwoju dzieci i młodzieży w Tanzanii oraz w innych krajach rozwijających się.
Nasi wolontariusze pracują na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia oraz zwiększania dostępu do opieki zdrowotnej lokalnych społeczeństw.
Działamy na rzecz poprawy pozycji społeczno-ekonomicznej młodzieży i dorosłych z najuboższych warstw społecznych, zwłaszcza dziewcząt i kobiet.

Kiabakari to nazwa niewielkiej afrykańskiej wioski, w której od 25 lat mieszka i pracuje polski misjonarz, ks. Wojciech Adam Kościelniak, jeden z założycieli Fundacji.
Kierowani jego wizją chcemy pomagać tak, by rzeczywiście przynosiło to wymierny skutek, aby konkretną pomoc otrzymywały konkretne osoby, aby rozpoczęte przez nas projekty nie były jednorazową akcją ale mogły istnieć i rozwijać się samodzielnie przy wsparciu lokalnych wspólnot.

Udostępnij i pomagaj nam zbierać:

Fundacja Kiabakari - logotyp/zdjęcie

Wspieraj nas przy okazji zakupów.

Wspieraj nas

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj na pomoc.fanimani.pl albo skontaktuj się z nami – wyślij e-mail na info@fanimani.pl