Witajcie kochani ! Jestem Blanka, mam 10 lat. Swoją przygodę z Fundacją Avalon zaczęłam w 2017r. Dlatego większość z Was zna mnie już bardzo dobrze. Jak wiecie choruje na autyzm dziecięcy, a w 2021 zdiagnozowano u mnie zespół PANS.
PANS jest to zespół ostrych dziecięcych zaburzeń neuropsychiatrycznych na tle infekcyjnym. Choroba ta nie jest uleczalna, zdarzają się okresy remisji, gdzie mogę funkcjonować w miarę normalnie, jednak każda infekcja niesie ze sobą ogromne ryzyko regresu. Potrzebne jest leczenie długookresowe antybiotykami, lekami przeciwwirusowymi oraz suplementy. Dlatego co roku proszę wszystkie dobre dusze o przekazywanie swojego 1.5% dla mnie.
Z waszą pomocą łatwiej jest mi pokonywać trudności dnia codziennego.
Przekazując 1,5% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ZIELAK, 8366 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o samodzielność.
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuję.
Strona www: https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/blanka_zielak_8366
Pomóż zbieraćThe fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs
Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc