Czerwiec

Czerwiec

Proponowane terminy publikacji:

- 3/06 Bez? Bez kosztów, bez wysiłku, bez problemu
- 6/06 Niezapominajka i Przypominajka
- 8/06 Długi weekend czerwcowy – film promocyjny 109 sekund
- 10/06 Prezenty na Dzień Ojca
- 13/06 Dzień Dobrych Rad
- 16/06 Czy wiesz, że... Z Przypominajką pomagasz za darmo?
- 20/06 Pierwszy dzień lata - najdłuższy dzień na pomaganie
- 26/06 Czy wiesz, że… gdy kupujesz w internecie możesz wspierać nas bezpłatnie?
- 28/06 Sezon na aktywność - sezon na pomaganie
- 30/06 Czytanie i pomaganie
- 2/07 Aplikacja mobilna – Pomagajcie tam, gdzie chcecie/Gdziekolwiek jesteś...

 
Relaks w ogrodzie, pomaganie w internecie!
 
Pomagajcie tam gdzie chcecie!
Propozycja treści posta:
 
Gdziekolwiek jesteś...
Propozycja treści posta:
 
Czytanie i pomaganie!
Propozycja treści posta: Lato jest już z nami! Pogoda coraz bardziej gorąca, a my jak zawsze gorąco... zachęcamy Cię do wspierania nas! Wiesz już, jakie książki weźmiesz ze sobą na plażę lub pod namiot? Kupując wakacyjne lektury, możesz pomóc nam działać. Zainstaluj wtyczkę Przypominajka, aby przekazywać nam darowizny za każdym razem, gdy robisz zakupy w Internecie: te książkowe i nie tylko. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej: (link do profilu organizacji)
 
Sezon na aktywność - sezon na pomaganie
Propozycja treści posta: Czy to w domu, czy na wolnym powietrzu - sezon na treningi rozpoczęty! Bez względu na to, czy wybierasz rowerek stacjonarny przed telewizorem z ulubionym serialem, czy raczej badmintona w parku, możesz swoimi sportowymi zakupami wspomóc nas w naszych działaniach. Zarejestruj się w FaniMani i pomagaj nam, za darmo przekazując darowizny za każdym razem, gdy robisz zakupy przez internet. Brzmi dobrze? Tutaj dowiesz się więcej: (link do profilu organizacji)
 
Najdłuższy dzień na pomaganie
Propozycja treści posta: Doczekaliśmy się: przyszło lato! Nie zwalniamy tempa, wciąż działamy na pełnych obrotach: a Was zachęcamy do wykorzystania najdłuższego dnia w roku, by nas wesprzeć! Z FaniMani możecie przekazywać nam drobną darowiznę za każdym razem, gdy robicie zakupy w internecie. To dosłownie nic nie kosztuje! Pobierzcie wtyczkę Przypominajka i pamiętajcie o nas przy każdych zakupach. Tutaj możecie przeczytać, jak to działa: (link do profilu organizacji)
 
Czy wiesz, że...(2)
Propozycja treści posta:
 
Dzień Dobrych Rad
Propozycja treści posta: Gdybyśmy mieli dać jedną dobrą radę każdemu człowiekowi na Ziemi, powiedzielibyśmy: pamiętaj, że dobro wraca. To dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą Waszą pomoc! Dorzucimy jeszcze jedną dobrą radę gratis: zainstalujcie Przypominajkę, a pomaganie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. I zupełnie za darmo! Zobacz, jak to działa: (link do profilu organizacji)
 
23 czerwca Dzień Ojca
Propozycja treści posta: Klasyczny krawat, porywająca książka czy najnowszy elektroniczny gadżet? Bez względu na to, jaki prezent wybierzesz w tym roku na Dzień Ojca, możesz jednocześnie sprawić przyjemność tacie i pomóc nam w wypełnianiu naszej misji. Wystarczy, że zarejestrujesz się w FaniMani, by zacząć za darmo przekazywać nam darowizny podczas zakupów w internecie! Tu dowiesz się, jak to działa: (link do profilu organizacji)
 
Czy wiesz, że...
Propozycja treści posta:

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj