Kupując w Intimissimi pomagasz wybranej przez siebie organizacji

6% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Klienci Intimissimi wsparli ostatnio:

17,08 zł
Agnieszka wsparła Mamy Kota
17,51 zł
Agnieszka wsparła Mamy Kota
12,58 zł
Zofia wsparła Fundacja Zdrowie Dziecka
36,75 zł
Zofia wsparła Fundacja Zdrowie Dziecka
35,55 zł
Zofia wsparła Fundacja Zdrowie Dziecka
26,25 zł
Zofia wsparła Fundacja Zdrowie Dziecka
24,27 zł
Zofia wsparła Fundacja Zdrowie Dziecka

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

6% wartości zakupów

Intimissimi

Intimissimi jest jedną z marek należących do Grupy Calzedonia, dynamicznie rozwijającej się włoskiej firmy. Posiada gęstą sieć franczyzową na całym świecie, składającą się z punktów sprzedaży wyznaczających standardy dobrego stylu i komfortu.

Intimissimi może pochwalić się długą i bogatą historią, jest liderem w Europie w branży bieliźnianej od 1996 roku. Bielizna Intimissimi spełnia codzienne marzenia każdej kobiety. Produkty włoskiej marki charakteryzują się wyrafinowanym, ale prostym stylem, pozbawionym przesady i agresywności.

W każdej kolekcji Intimissimi klienci znajdą produkty o niepowtarzalnej stylistyce, wykonane z najwyższej jakości tkanin, dostępnych w wielu kolorach.

Sensualna, wyrafinowana kolekcja dla kobiet czerpie inspiracje z ponadczasowego włoskiego stylu, proponując szeroka gamę biustonoszy, majtek, bielizny nocnej, bluzek, halek z jedwabiu, bawełny i koronki.

Tymczasem męska kolekcja charakteryzuje się luźnym stylem, królują w niej wygodne tkaniny takie jak bawełna z elastanem zaprojektowane tak, by dawać komfort noszenia przez cały dzień. Sekret sukcesu marki polega na oferowaniu swoim klientom produktów zgodnym z najnowszymi tendencjami mody i konkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny. Bazują na awangardowych tkaninach, wykorzystują najwyższej jakości materiały, również te najbardziej cenione jak na przykład jedwab, plasując tym samym markę jako innowacyjną i coraz bardziej poszukiwaną przez klientów.
 

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki naszemu serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Tak, ale nie martw się – całe zakupy nie zajmą przez to dużo więcej czasu. Gdy na www.FaniMani.pl wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, kogo chcesz wspierać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, komu mamy przekazać część zysku naszego Partnera z Twojej transakcji.
Ponieważ tylko jeśli wejdziesz na stronę wybranego sklepu internetowego przez www.FaniMani.pl, system odpowiednio zarejestruje Twoją transakcję i zapisze informację o tym, że przy okazji tego zakupu chcesz wesprzeć wskazaną organizację. Na bazie tej informacji sklep przekaże część swojego zysku na ten cel. Pamiętaj – Ty zawsze płacisz tylko za swojej zakupy.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online.

 

Dowolnej organizacji niekomercyjnej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się w naszym serwisie.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto użytkownika. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.
Wypłaty dla organizacji realizujemy wypłaty kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn - 100zł. W ciągu paru dni po realizacji transakcji pojawia się ona w historii darowizn na Twoim koncie. Partnerzy ostatecznie potwierdzają darowizny w ciągu 30 do 90 dni od momentu transakcji.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl finansujemy pobierając opłaty od Partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj