Kupując w IdeaShirt pomagasz wybranej przez siebie organizacji

3,5% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Klienci IdeaShirt wsparli ostatnio:

6,23 zł
Anna wsparła Fundacja Koci Zakątek
0,70 zł
2,52 zł
Gosia wsparła Fundacja Akcja Bałtycka
43,82 zł
Gosia wsparła Fundacja Akcja Bałtycka
2,83 zł
2,24 zł
Piotr wsparł Fundacja Koci Zakątek

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

3,5% wartości zakupów

IdeaShirt

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent osiemnastkowy albo z okazji Walentynek czy Dnia Matki? A może poszukujesz gadżetu, które pomógłby ci wyrazić siebie, reprezentował twoje poglądy lub poczucie humoru? Zdecydowanie nie ma lepszego rozwiązania niż spersonalizowany t-shirt z własnym nadrukiem! Dzięki temu pozostaniesz oryginalny i zwrócisz na siebie uwagę, a twoi bliscy również będą zachwyceni, gdy obdarujesz ich super kreatywnym prezentem! Zatem, uruchom swoją wyobraźnię i stwórz pomysł, który uwiecznisz na swojej wymarzonej koszulce. To wszystko ułatwi ci sklep IdeaShirt!

IdeaShirt to niezwykle pomysłowy sklep, który pomoże ci w zaprojektowaniu t-shirtu na każdą okazję. Dzięki bardzo prostemu generatorowi, bez problemu stworzysz swój projekt. Możesz wybrać font, grafikę z bogatej bazy wewnętrznej sklepu lub własną, a system od razu podsumuje jaki będzie ostateczny koszt twojego pomysłu. Nadruk możesz stworzyć na różnego rodzaju koszulkach – od klasycznych białych po sportowe, moro czy bezrękawniki. Istnieje również możliwość umieszczenia na druku na longsleevach, bluzach z kapturem czy… bokserkach! Wszystko po to, żeby klient mógł wykorzystać swoją kreatywność na różne sposoby. Dzięki możliwościom jakie daje IdeaShirt, stworzysz niezapomniane prezenty dla siebie i swoich bliskich!


Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki naszemu serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Tak, ale nie martw się – całe zakupy nie zajmą przez to dużo więcej czasu. Gdy na www.FaniMani.pl wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, kogo chcesz wspierać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, komu mamy przekazać część zysku naszego Partnera z Twojej transakcji.
Ponieważ tylko jeśli wejdziesz na stronę wybranego sklepu internetowego przez www.FaniMani.pl, system odpowiednio zarejestruje Twoją transakcję i zapisze informację o tym, że przy okazji tego zakupu chcesz wesprzeć wskazaną organizację. Na bazie tej informacji sklep przekaże część swojego zysku na ten cel. Pamiętaj – Ty zawsze płacisz tylko za swojej zakupy.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online.

 

Dowolnej organizacji niekomercyjnej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się w naszym serwisie.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto użytkownika. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.
Wypłaty dla organizacji realizujemy wypłaty kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn - 100zł. W ciągu paru dni po realizacji transakcji pojawia się ona w historii darowizn na Twoim koncie. Partnerzy ostatecznie potwierdzają darowizny w ciągu 30 do 90 dni od momentu transakcji.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl finansujemy pobierając opłaty od Partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj