Kupując w E-HORTICO.PL pomagasz wybranej przez siebie organizacji

2,5% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Klienci E-HORTICO.PL wsparli ostatnio:

1.81 zł
Piotr wsparł Fundacja Koci Zakątek
3.08 zł
Labnak wsparł Fundacja Ocalenie
2.25 zł
Artur wsparł Fundacja Azyl U Hani
39.98 zł
dam17mdm wsparł Mamy Kota
39.98 zł
dam17mdm wsparł Mamy Kota

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoje wsparcie zostanie naliczone i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia wsparcia.

Koszty dostawy nie wliczają się do wartości zakupów.

Dodatkowe informacje:

2,5% wartości zakupów

E-HORTICO.PL

Sklep ogrodniczy to ulubione miejsce zakupów niejednego miłośnika przyrody. Jeśli lubisz przebywać w otoczeniu roślin i kwiatów, to w ogrodniczym sklepie internetowym E-HORTICO.PL z pewnością znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

E-HORTICO.PL - ponad 20-letnie doświadczenie w branży ogrodniczej

Internetowy sklep ogrodniczy E-HORTICO został utworzony na silnych podstawach hurtowni Hortico, która działa już od 21 lat w branży ogrodniczej. Dzięki temu wszystkie towary oferowane na stronie internetowej sklepu są dostępne od zaraz - prosto z magazynu. Hortico to również dystrybutor najlepszych marek artykułów ogrodniczych działających na polskim rynku. Te udogodnienia cenią sobie nie tylko klienci indywidualni, ale też profesjonalni producenci oraz centra i sklepy ogrodnicze.

E-HORTICO.PL - asortyment ogrodniczy pełen znanych marek

W sklepie internetowym E-HORTICO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego ogrodu. Dzięki markowym produktom zadbasz o piękny trawnik, bujną roślinność czy uchronisz się od chwastów. Trawy, nasiona, nawozy i inne akcesoria dostępne na stronie E-HORTICO.PL sprawią, że każda czynność wykonywana w ogrodzie będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Wysoką jakość produktów zapewniają takie marki jak BARENBRUG - światowy lider w produkcji nasion traw, Yara - nawozy i narzędzia do kompleksowego odżywiania roślin czy Agrecol - największy krajowy producent specjalistycznych nawozów, odżywek i produktów, przeznaczonych do profesjonalnej oraz hobbystycznej uprawy roślin.

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy zdobywa lojalnych klientów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z przychodów prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz