Pierwsze kroki...

Pierwsze kroki...

...z darowiznami od zakupów online

Wyślij wiadomość do znajomych (WhatsApp, Messenger, Signal, SMS itp)
Propozycja treści posta:
 
Jak promować pomaganie przy okazji zakupów online?
 
Pierwsze kroki - checklista FaniMani
To narzędzie pomoże Tobie krok po kroku zapoznać się z FaniMani i darowiznami od zakupów online. Dzięki temu przejdziesz proces pozyskania pierwszych wspierających i znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Polecamy wydrukować i mieć to przed sobą, aby łatwiej zaznaczyć co już zrobione 🙂
 
Planuj z kalendarzem "Okazje do pomagania"
Kalendarz FaniMani Okazje do pomagania pomaga planować komunikację (np. terminy postów na Facebooku). W kalendarzu znajdziesz okazje zakupowe oraz proponowane terminy publikacji materiałów promocyjnych. Możesz połączyć ten kalendarz ze swoim, aby mieć łatwy podgląd nadchodzących wydarzeń.
 
NAGRANIE: Dobre praktyki organizacji, które zebrały 10-100tys zł na FaniMani.pl
 
Tutorial Canva - jak spersonalizować grafikę /szablon Canva ze strony FaniMani.pl
Tutorial z podstaw edytora grafik Canva i możliwości użycia naszych szablonów do personalizacji grafik.
 
Zainstaluj Przypominajkę i Aplikację Mobilną FaniMani
Aby coś dobrze promować warto poznać jak to działa. Dlatego zachęcamy do instalacji Przypominajki (rozszerzenia do przeglądarki) na komputerze oraz aplikacji mobilnej na telefonie. Aplikacja na telefonie działa inaczej niż Przypominajka na komputerze - na telefonie trzeba wejść do aplikacji FaniMani i z poziomu aplikacji przejść na zakupy - w przeglądarce mobilnej na telefonie nie pojawi się automatycznie przypomnienie o darowiźnie tak jak ma to miejsce na komputerze.

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Nasi Darczyńcy
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz