Wspieraj bezpłatnie Pomarańczowy Telefon Wsparcia Fundacji Avalon przy okazji zakupów w internecie!

Kupujesz książki, elektronikę, zamawiasz jedzenie albo rezerwujesz hotel? Średnio 2.5% z Twoich codziennych zakupów online to wsparcie dla KCP! 1762 sklepy internetowe dzielą się zyskiem!

Pobierz Aplikację FaniMani z Google Play Store
Pobierz Aplikację FaniMani z Apple App Store
Pobierz Aplikację FaniMani z Apple App Store
 • Pyszne PL
 • eobuwie.pl
 • Allegro
 • ZooPlus PL
 • Carrefour
 • Media Expert
 • AliExpress
 • Douglas
 • Booking.com
 • Sephora PL
 • Smyk.com
 • home&you
1
Przechodzisz do sklepu korzystając z rozszerzenia do przeglądarki albo aplikacji mobilnej FaniMani
2
Robisz zakupy w jednym z 1762 sklepów internetowych i płacisz tyle, co zawsze. Sklepy dzielą się zyskiem!
3
Średnio 2,5% wartości Twoich zakupów online trafi na wsparcie Pomarańczowego Telefonu Fundacji Avalon

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy zdobywa lojalnych klientów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z przychodów prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Kompleksowe Centrum Poradnicze Fundacji Avalon jest kontynuacją projektu trwającego w latach 2021-2024, rozszerzoną o dodatkowe formy wsparcia. Obecnie działania są realizowane w ramach kolejnego trzyletniego projektu „Kompleksowe wsparcie kluczem do niezależności”, współfinansowanego ze środków PFRON.

· wsparcie psychologiczne
· wsparcie prawne
· wsparcie seksuologiczne

Więcej o KCP >

Drodzy Przyjaciele, Darczyńcy i Wspierający,
z okazji Europejskiego Dnia Przeciwdziałania Dyskryminacji Osób z Niepełnosprawnościami, przypadającego 5 maja, zwracamy się do Was z ważnym apelem. Fundacja Avalon od lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore, oferując im nie tylko materialne wsparcie, ale również aktywizując je, rehabilitując, zapewniając dostęp do niezbędnych informacji i porad specjalistycznych. Nasze Kompleksowe Centrum Poradnicze (KCP) to miejsce, gdzie każdy może znaleźć pomoc – od wsparcia prawnego i psychologicznego po doradztwo życiowe i zawodowe. Jednakże, aby kontynuować naszą misję i utrzymać działanie Telefonu Pomocowego, potrzebujemy Waszego finansowego wsparcia. Dlatego uruchamiamy zbiórkę pieniędzy, której celem jest zebranie 200 000 zł na roczne funkcjonowanie naszej infolinii. Każda wpłata, niezależnie od jej wielkości, przybliży nas do celu – utrzymania linii wsparcia, która jest nieocenionym źródłem pomocy dla osób przewlekle chorych i z niepełnosprawnościami.

Aplikacje FaniMani

FaniMani na komputerze

wtyczka do przeglądarek Chrome, Opera, Firefox, Edge, Safari

FaniMani na telefonie

rozszerzenie/wtyczka do przeglądarki Safari na iPhone/iPad

Pobierz Aplikację FaniMani z Apple App Store

aplikacja mobilna Android, iOS

Pobierz Aplikację FaniMani z Google Play StorePobierz Aplikację FaniMani z Apple App Store

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem