„KAMIENICA 1 – FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU SZTUKI I PROMOCJI ZDROWIA” - logotyp/zdjęcie
 

„KAMIENICA 1 – FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU SZTUKI I PROMOCJI ZDROWIA”

Szczecin 70-482, Al. Wojska Polskiego 90,
Rodzaj organizacji: Stowarzyszenie / Fundacja

“Kamienica1 - Fundacja na rzecz rozwoju sztuki i promocji zdrowia” Misją organizacji jest podejmowanie działań mających na celu poprawę warunków życia społeczności lokalnej. Kładziemy nacisk na rozwój osobisty, edukację i wsparcie inicjatyw służących rozwojowi kultury, sztuki, sportu, ekologii, zdrowia, przedsiębiorczości i innowacyjności. Organizujemy m.in.: koncerty, festiwale, zajęcia rekreacy ... Zobacz więcej

“Kamienica1 - Fundacja na rzecz rozwoju sztuki i promocji zdrowia”
Misją organizacji jest podejmowanie działań mających na celu poprawę warunków życia społeczności lokalnej. Kładziemy nacisk na rozwój osobisty, edukację i wsparcie inicjatyw służących rozwojowi kultury, sztuki, sportu, ekologii, zdrowia, przedsiębiorczości i innowacyjności. Organizujemy m.in.: koncerty, festiwale, zajęcia rekreacyjne i edukacyjne, spotkania tematyczne. W zależności od charakteru podejmowanych działań kierujemy je do dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych. Wspieramy również inne organizacje oraz inicjujemy działania mające na celu profesjonalizację trzeciego sektora.

W 2014 roku otrzymaliśmy status Organizacji Pożytu Publicznego. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń własnych oraz współpracujących z nami podmiotów chcemy rozwiązywać również problemy sektora trzeciego.
“Silne i stabilne NGO” - to projekt kierowany do NGO. Chcąc realizować cele częstym problemem jest brak środków finansowych. Nie mogąc rozwiązać swoich problemów, nie sposób pomóc innym. Problemem często jest brak wiedzy i umiejętności w posługiwaniu się dostępnymi narzędziami i w zarządzaniu organizacją. Korzystając z dostępnych form i metod pozyskiwania funduszy, możliwości jakie dają nowe technologie oraz innowacyjne podeście do funkcjonowania i zarządzania organizacją planujemy opracowywać i wdrażać odpowiednie "modele biznesowe" dla NGO.
Więcej na:
http://kamienica1.pl/wesprzyj-fundacje/wspieramy-inne-organizacje-w-uzyskaniu-1/
http://kamienica1.pl/wesprzyj-fundacje/podaruj-1/
Od 2011 r. podjęliśmy kilkadziesiąt działań. http://kamienica1.pl/wydarzenia/
Przykładowe projekty:
“Floating Trippin’ Festival” – inicjatywa mająca na celu propagowanie nowoczesnych form sportu i rekreacji jak również muzyki oraz sztuki ulicy. Podczas festiwalu prezentujemy nietypowe przyrządy do ćwiczeń, angażujemy do aktywnego wypoczynku, prezentujemy osobowości sportu, muzyki i sztuki. Zachęcamy dzieci, młodzież, rodziców i osoby starsze aby poznawały nowe trendy w sztuce i podejmowały wysiłek fizyczny próbując również form extremalnych.
Więcej na:
http://floatingtrippin.pl
http://blobjump.com.pl
http://kamienica1.pl/dirtpark/
http://kamienica1.pl/fairpark/
“Młoda Nuta” - przegląd muzyczny skierowany do rozpoczynających sceniczne zmagania zespołów muzycznych. W ramach przeglądu organizujemy konkurs, którego laureaci wspierani są w dalszej karierze muzycznej. Prezentujemy zespoły, wspomagamy doradztwem. Uczestnicy przeglądu mają szansę wystąpić na innych wydarzeniach organizowanych przez naszą organizację lub partnerów. Podczas przeglądu powstają materiały służące zespołom w dalszej promocji.
Więcej na: http://mlodanuta.pl
“Programy zdrowotne” - cykl wydarzeń o charakterze prozdrowotnym podczas, których promotorzy zdrowia, instytucje związane profilaktyką zdrowotną oraz branżą medyczną prezentują sposoby i możliwości dbania o zdrowie. Działania prowadzone sa w formie “Miasteczka Zdrowia” lub “Punktu Promocji Zdrowia”, w których można skorzystać z bezpłatnych badań i profilaktyki ciała oraz przeprowadzić podstawowe badania organizmu.
Więcej na: http://kamienica1.pl/programyzdrowotne/
“Terminal Starówka” – miejsce pacy twórczej oraz ośrodek kultury. Projekt zakładał rewitalizację przestrzeni miejskiej poprzez organizację tymczasowych pracowni artystycznych, zrzeszenie i integrację środowiska artystów oraz realizację wydarzeń. W ramach projektu odbyły się festiwal “poMorze Sztuki”, “Ecodiy”, “Szczecin United Art Festival” i wartsztaty “Terminale” Połączone z wystawą prac “Panta Rhei”.
Więcej na: http://kamienica1.pl/terminalstarowka/

Dołącz do 17 osób wspierających „KAMIENICA 1 – FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU SZTUKI I PROMOCJI ZDROWIA” przy okazji zakupów on-line

Korzystaj z oferty 1072 sklepów internetowych i pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów!

 • Pyszne PL
 • Tripadvisor
 • Douglas
 • CCC
 • ZooPlus PL
 • KFC Dostawa
 • Booking.com
 • Sephora PL
 • Smyk.com
 • Zalando Lounge PL
 • Castorama
 • RTV EURO AGD

Jak to działa?

 • Zakupy on-line?
  Planujesz zakupy w Internecie?
 • Wejdź przez przez FaniMani
  Wejdź na stronę sklepu przez FaniMani
 • Płacisz tyle co zwykle
  Kupujesz jak zwykle i płacisz tyle co zwykle
 • Średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do „KAMIENICA 1 – FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU SZTUKI I PROMOCJI ZDROWIA”
 • Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę, a przed zakupami przypomnimy o aktywacji darowizny
 • Na stronie sklepu internetowego zobaczysz komunikat "Aktywuj darowiznę"
 • Po aktywacji darowizny robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle co zawsze
 • Przypominajka FaniMani jest bezpieczna, darmowa i wolna od reklam
„KAMIENICA 1 – FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU SZTUKI I PROMOCJI ZDROWIA” - logotyp/zdjęcie

Wspieraj nas przy okazji zakupów.

Wspieram

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj