Fundacja "Normalna Przyszłość"

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani.

 • Serduszko Część wartości Twoich zakupów trafia do nas.
 • Metka cenowa z sercem To nic nie kosztuje, robisz zakupy tak jak zwykle.
Fundacja "Normalna Przyszłość" - logotyp/zdjęcie

Jak to działa?

 • Zakupy on-line?
  Planujesz zakupy w Internecie?
 • Wejdź przez przez FaniMani
  Wejdź na stronę sklepu przez FaniMani
 • Płacisz tyle co zwykle
  Kupujesz jak zwykle i płacisz tyle co zwykle
 • Otrzymujemy darowiznę średnio 2,5% od wartości Twoich zakupów

Korzystaj z oferty ponad 1011 sklepów internetowych i wspieraj naszą działalność:

Fundacja "Normalna Przyszłość"

Warszawa 04-028, Aleja Stanów Zjednoczonych,
Rodzaj organizacji: Stowarzyszenie / Fundacja

www.normalnaprzyszlosc.orgikonka Facebook Profil Facebook

Pewnego dnia przyszła do naszej Fundacji Pani, która przytłoczona wieloma porażkami w poszukiwaniu pracy straciła wiarę, że kiedykolwiek uda się jej znaleźć zatrudnienie. Okazało się, że wystarczy poprawić CV i dodać pewności siebie i sukces murowany. Dziś Pani Małgorzata świetnie sobie daje radę, jest samodzielna, aktywna i pełna chęci do działania a na dodatek sama zaczęła pomagać innym. Pokazuje nam to, że nasza praca ma sens!

W tym roku Fundacja Normalna Przyszłość obchodziła 11-lecie istnienia. W trakcie swojej działalności realizowaliśmy wiele projektów, jednak nasze działania zawsze koncentrowały się wokół pomocy osobom niepełnosprawnym.
Dzięki nam wiele osób niepełnosprawnych stało się niezależnymi życiowo i finansowo osobami, a ich umiejętności i kwalifikacje są wysoko cenione przez potencjalnych pracodawców. Działania Fundacji są sukcesywnie poszerzane o kolejne aspekty życia osób niepełnosprawnych.
Fundacja jest prowadzona i zarządzana wyłącznie przez osoby niepełnosprawne, co pozwala nam lepiej zrozumieć i odpowiedzieć na potrzeby innych osób w podobnej sytuacji.

Obecnie w Polsce jest około 4 milionów osób niepełnosprawnych zdolnych do podjęcia pracy z czego tylko 20% rzeczywiście pracuje zawodowo. Niestety pozostali są na utrzymaniu państwa, co oznacza, że nas wszystkich. Z naszego doświadczenia wiemy, że przy odpowiednim wsparciu zdecydowanie więcej ludzi byłoby samodzielnych. Pozostając obojętnymi wobec tej sytuacji potencjał tych osób będzie niewykorzystany. My zmieniamy ten stan rzeczy i chcemy nadal to robić, jednak bez Państwa wsparcia nie będzie to dłużej możliwe. Wcale nie musi tak być!

Pamiętajcie - Mocny kręgosłup nie gwarantuje tego, iż przez całe życie wytrzymasz bez wsparcia. Wspomóż nasze działania i zmieniaj z nami rzeczywistość! Każda suma przybliża nas do sukcesu wielu osób.

Udostępnij i pomagaj nam zbierać:

Fundacja "Normalna Przyszłość" - logotyp/zdjęcie

Wspieraj nas przy okazji zakupów.

Wspieraj nas

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj do sekcji Jak to działa? albo skontaktuj się z nami – wyślij e-mail na info@fanimani.pl